wtorek, 24 października 2017.
Strona główna > Wiadomości > Grażyna, co po domach kradła

Grażyna, co po domach kradła

Grażyna, co po domach kradła
Data publikacji: 2016-02-04 13:35
Ostatnia aktualizacja: 2017-08-09 23:35
Wywietleń: 1201 115743

W grudniu w „Kurierze" opisywaliśmy zuchwałą kradzież, do której doszło wtedy w Szczecinie. Podająca się za przedstawicielkę Caritasu kobieta zabrała ponad pięć tysięcy złotych 80-latce. Złodziejka jest już w rękach policji, jak się okazuje, swoją „działalność" prowadziła w całym województwie. 

Przypomnijmy. W jedno z grudniowych przedpołudni do 80-latki mieszkającej samotnie przy ulicy Goleniowskiej, przyszła wzbudzająca zaufanie pani. Powiedziała, że jest z Caritasu. Z szafki nocnej zabrała dwie saszetki, było w nich aż 5400 złotych! Ale to nie jedyna strata, bo zginęły również pierścionki i dokumenty. Straty oszacowano na ponad sześć tysięcy złotych.

Z naszych informacji wynika, że Grażyna Z. jest pochodzenia romskiego, na co dzień mieszka w Gorzowie Wielkopolskim. Ta pięćdziesięciopięciolatka nie po raz pierwszy została zatrzymana przez policję, ma już za sobą wyroki w podobnych sprawach. Zresztą wpadła przy usiłowaniu kolejnej kradzieży, chciała jej dokonać u 79-letniego mieszkańca Kalisza Pomorskiego. Do jego mieszkania weszła, twierdząc, że sprzedaje pościel. Tyle że mężczyzna zareagował i wezwał mundurowych. Grażyna Z. choć twierdziła, że została wpuszczona za zgodą lokatorów, bo ci chcą kupić od niej towar, nie uniknęła wylegitymowania. W tym momencie okazało się, że jest poszukiwana przez policjantów z komisariatu Szczecin- Dąbie, właśnie tutaj została przywieziona. Złodziejkę rozpoznała także poszkodowana szczecinianka.

 Grażyna Z. usłyszała już zarzuty, grozi jej kara pozbawienia wolności do lat pięciu. ©℗ (kol)

Komentarze

Jak sobie Kto poscieli to pozniej i tak ma...,
A pozniej narzekaja ze nikt Ich nie lubi i nie toleruje ? A moze wreszcie znajdzie sie Ktos... kto "pogoni" ich do normalnej i uczciwej pracy...??
2016-02-04 23:20:24
Złodziejka
"...Ruda Grażyna, Ty jesteś pierwsza klasa..."
2016-02-04 14:02:59

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu

Filmy

Marsz różowej wstążki 2017
Lekarze wspierali lekarzy
Krokusowa inauguracja w Różance
Poprzedni Następny

Nekrologi