piątek, 15 grudnia 2017.
Strona główna > Wiadomości > Gdzie nie spojrzysz – tam kwiaty!

Gdzie nie spojrzysz – tam kwiaty!

Gdzie nie spojrzysz – tam kwiaty!
Data publikacji: 2017-07-29 08:11
Ostatnia aktualizacja: 2017-08-10 00:36
Wywietleń: 911 276858

Szczecin przygotowuje się do Zlotu Wielkich Żaglowców. Dba o moc wrażeń - także estetycznych - dla wszystkich, którzy przy tej okazji oraz tego lata odwiedzą nasze miasto.

Stąd morze kwiatów, jakie widać dosłownie wszędzie. Efektownie się prezentują wkomponowane w kobierce z różnobarwnymi koleusami i trawami ozdobnymi. W amplach - na przyulicznych latarniach Starego Miasta, a także w kwietnikach na tramwajowych przystankach. Zdobią stożkowe kwietniki ustawione w reprezentacyjnych punktach miasta. A teraz jeszcze…

Pojawiły się także na wjeździe Trasy Zamkowej. To również oryginalne kompozycje z szałwii, komarzyc i pelargonii. Tyle że - zaskakująco - zawieszone tuż nad ziemią. To trzeba zobaczyć!

(an)

Fot. Mirosław Winconek

Gdzie nie spojrzysz – tam kwiaty! Gdzie nie spojrzysz – tam kwiaty! Gdzie nie spojrzysz – tam kwiaty! Gdzie nie spojrzysz – tam kwiaty! Gdzie nie spojrzysz – tam kwiaty!

Komentarze

Maliniak
ROSNĄ TAK ŁADNIE DLATEGO ŻE MÓJ PIES AZOR CODZIENNIE ODDAJE TAM REGULARNIE STOLCA
2017-07-29 19:21:41
szczecinianka
Wszystkie kwiaty piekne - i potrzebne, nie tylko teraz ale przez caly sezon , a co wolicie aby psie kupska wystawaly z trawy jako "syld" Szczecina?
2017-07-29 19:06:41
Sylwia - a wiesz ty ile nagród mia np Ceausescu ? Nawet od królowej angielskiej.
A ile wyróżnień Rokossowski, Che Guevara itp? Biedna Sylwio, przejdź na własny rozum (rozumek)
2017-07-29 16:54:32
@123
To nie Poznań, albo inny Rzeszów. Nikt tych kwiatów nie wziął i nie weźmie, chyba że przyjezdny z Poznania, albo innego Rzeszowa.
2017-07-29 13:13:54
Obiektywny
A ten znowu przynudza tą swoją blachą.
2017-07-29 12:59:57
Sylwia
A mi się POfalowana blacha Filharmonii Szczecinskiej bardzo podoba! I nie tylko mnie, bo budynek został nagrodzony w konkursie architektonicznym! POlecam odwiedzic! A kwiatów w Szczecinie przyda się zasadzic na stałe więcej!
2017-07-29 10:54:17
123
Kwestia czasu jak ktos sobie do domu weźmie, cebulactwo.jak za komuny co panstwowe to wspolne czyli ich.
2017-07-29 10:09:00
Tak, piękne kwiaty i te POtworne, białe szpice z blachy falistej w tle. Ohyda...
Jak ładnie komponuje się z tymi kwiatami każdy inny drugi plan na zdjęciach.
2017-07-29 09:09:41