niedziela, 22 października 2017.
Strona główna > Wiadomości > Farbowany funkcjonariusz

Farbowany funkcjonariusz

Farbowany funkcjonariusz
Data publikacji: 2016-04-16 10:48
Ostatnia aktualizacja: 2017-08-09 23:41
Wywietleń: 1350 128373

Policjant ubrany po cywilnemu próbował uspokoić awanturującego się mężczyznę w jednym z lokali w okolicy dworca kolejowego w Kołobrzegu. Zachowanie funkcjonariusza wydało się jednak dziwne świadkom zajścia. Zataczał się on, a na dodatek wdał się w przepychanki z kontrolowanym.

O przebiegu dziwnej interwencji zawiadomiono oficera dyżurnego Komendy Powiatowej Policji. Na miejsce natychmiast wysłano patrol, który szybko zlokalizował interweniującego. Okazało się, że 56-latek - o którym mowa - przyjechał do Kołobrzegu na wczasy z Łodzi. W trakcie prowadzonych przez siebie czynności był pijany. Wydmuchał do alkomatu ponad 3 promile alkoholu. To jednak nie koniec sensacji. Jak ustalono, mężczyzna wcale nie był policjantem. Przystępując do interwencji posłużył się podrobioną legitymacją służbową.

 Farbowany funkcjonariusz, którego zatrzymano, usłyszał już zarzut podawania się za policjanta i posługiwanie się falsyfikatem legitymacji policyjnej. Za czyn, którego się dopuścił, grozi kara 1 roku pozbawienia wolności. 

(pw)

Fot. Robert WOJCIECHOWSKI/archiwum

Komentarze

ARTAX
BAJKA PIES NA WAKACJACH NA WYDECHU A PIESY GO KRYJĄ
2016-04-16 16:20:12

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu

Filmy

Marsz różowej wstążki 2017
Lekarze wspierali lekarzy
Krokusowa inauguracja w Różance
Poprzedni Następny

Nekrologi