środa, 18 października 2017.
Strona główna > Wiadomości > EkoBIEG - najlepsi na podium!

EkoBIEG - najlepsi na podium! [GALERIA, FILM]

EkoBIEG - najlepsi na podium!
Data publikacji: 2017-05-21 14:22
Ostatnia aktualizacja: 2017-08-10 00:21
Wywietleń: 232 259444

Siedemset pięćdziesiąt osób zgłosiło się do tegorocznej edycji EkoBIEGU w niedzielę w ramach V Pikniku Ekologicznego, organizowanego przez Zakład Usług Komunalnych, Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej oraz „Kurier Szczeciński”. Dla wszystkich była to doskonała zabawa, dla najlepszych dodatkowo ogromna satysfakcja z miejsca na podium.

Oto nazwiska zwycięzców.:

W biegu kobiet na 10 km pierwsze miejsce zajęła Monika Andrzejczak, drugie Wioletta Murawska, a trzecie Agnieszka Olejniczak. W biegu mężczyzn na tym samym dystansie pierwszy był Kamil Bieniek, drugi Tomasz Waszczuk, a trzeci Michał Sieczkowski. 

W biegu kobiet na 5 km pierwsze miejsce zajęła Nikola Murawska, drugie Marta Waltrowska, a trzecie Małgorzata Osojca. Wśród mężczyzn: pierwsze miejsce zajął Patryk Dacka, drugie Krzysztof Sawicki, trzecie Kamil Tarnowski. 

W konkurencji nordic walking wśród kobiet pierwsza była Kasia Paliwoda, druga Anna Sawińska, trzecia Małgorzata Szymska. Wśród mężczyzn zwyciężył Kamil Kliczka, drugi był Grzegorz Nakonieczny, trzeci Slawomir Lener. 

Wszystkich zwycięzców uhonorowali: Jacek Chrzanowski, prezes WFOŚiGW w Szczecinie, Tomasz Wawrzyńczak, dyrektor ZUK i Tomasz Kowalczyk, prezes i redaktor naczelny "Kuriera Szczecińskiego".

(gan)

Fot. Adrian BEDNARSKI

!ZOBACZ GALERIĘ ZDJĘĆ Z IMPREZY

Filmy: Anna GNIAZDOWSKA

***

Triumfatorki biegu na 10 km kobiet:

 

Zwycięzcy biegu na 10 km mężczyzn:

 

Najlepsze w biegu na 5 km kobiet:

Triumfatorzy na 5 km mężczyzn:

Najlepsze w nordic walking kobiet:

Zwycięzcy nordic walking mężczyzn:

EkoBIEG - najlepsi na podium! EkoBIEG - najlepsi na podium! EkoBIEG - najlepsi na podium! EkoBIEG - najlepsi na podium! EkoBIEG - najlepsi na podium! EkoBIEG - najlepsi na podium!

Komentarze

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu

Filmy

Lekarze wspierali lekarzy
Krokusowa inauguracja w Różance
Kobiety protestowały na pl. Solidarności
Poprzedni Następny

Nekrologi

kondolencje