poniedziałek, 11 grudnia 2017.
Strona główna > Wiadomości > Dzik, szok i wybory

Dzik, szok i wybory

Dzik, szok i wybory
Data publikacji: 2015-10-19 19:56
Ostatnia aktualizacja: 2017-08-09 23:26
Wywietleń: 2042 29715

Wjechali jeepem w płot, bo na drogę wyskoczył im dzik. Uciekli z miejsca zdarzenia, bo byli w szoku. Tak po niedzielnej kolizji, do której doszło na ul. Chopina w Szczecinie, zeznali kierowca i pasażer.

Przypomnijmy - w niedzielę ok. godz. 5 samochód terenowy wjechał w płot jednej z posesji. Z pojazdu wysypały się materiały wyborcze Grzegorza Napieralskiego, kandydującego do Sejmu. Kierowca i pasażer uciekli z miejsca zdarzenia.

Tego samego dnia na policję zgłosił się 21-latek, który twierdził, że to on był kierowcą jeepa. Jak się okazało, nie ma prawa jazdy. Usłyszał zarzut spowodowania kolizji drogowej i jazdy bez uprawnień.

Policja przesłuchała też pasażera.

- Kierowca i pasażer byli trzeźwi - mówi Anna Gembala z Komendy Wojewódzkiej Policji w Szczecinie. - Zeznali, że na drogę wyskoczył im dzik. Policjanci na miejscu zdarzenia zabezpieczyli ślady, zeznania są weryfikowane. Sprawa trafi do sądu.

Sztab wyborczy Grzegorza Napieralskiego oświadczył, że mężczyzna kierujący samochodem nie ma nic wspólnego z ich działaniami, nie jest związany z kampanią. Sprawcą wypadku była prywatna osoba, która samochód wykorzystywała w celach prywatnych. ©℗

(gan)

Komentarze

gość
@dareczk66 Ale gdybyś przeczytał wcześniejsze informacje to byś wiedział że kierujący tym samochodem własnie uprawnień do prowadzenia nie posiada bo jest dopiero w trakcie kursu.
2015-10-20 08:17:23
dareczek66
PIJANI-NIE W SZOKU!!!-tak sie tlumacza ci co spowodowali wypadek i uciekli!! to po pierwsze!- po drugie- kierowca w czasie kolizji i pasazer jest w szoku??-jakby doszlo do wypadku i byly ofiary zostaly by bez udzielenia pomocy i powoli umierali !!- ci ludzie nie powinni miec prawa jazdy!! A w tym wypadku powinno byc im zabrane na ZAWSZE !! sa zagrozeniem na drodze!!!
2015-10-20 07:10:32
Paloma
We wtorek news z soboty. Że też wam się chce tak niszczyć "Kurier".
2015-10-20 07:06:28
Buchtujący w zbożu
Ile się można pławić w oparach dziennikarskiego absurdu? Do upojenia Księciunia i jego ambitnego Towdiego
2015-10-20 07:04:53
WSTYD
HAHAHAHA, brawo, rosną młodzi politycy. Dobrze, że nie konsumowali wcześniej jabłek, bo jeszcze by alkomat coś wykazał. Jaki kandydat, którego materiały były w bagażniku, takie tłumaczenie...
2015-10-20 06:09:39
ono
ten napieralski dalej kombinuje jak niepracowac obibok jeden
2015-10-20 05:51:11
Anna
Akurat w to uwierzę
2015-10-20 04:15:44
Dzikie PO-dejrzenie...,
A co mowia ewentualnie takie czy inne "dzikie" odciski palcow kierowcy... na i w samochodzie...??
2015-10-20 00:55:50
Ja na niego nie zagłosuję
Wierzycie w wersję czerwonego kandydata na PO-wskego senatora?
2015-10-19 23:01:46