piątek, 18 sierpnia 2017.
Strona główna > Wiadomości > Dzień Kobiet na Drabince Prezesa

Dzień Kobiet na Drabince Prezesa

Dzień Kobiet na Drabince Prezesa
Data publikacji: 2017-03-07 18:47
Ostatnia aktualizacja: 2017-08-10 00:12
Wywietleń: 2068 221124

Politycy będą w środę wręczać paniom kwiaty. Ale Dzień Kobiet będzie mieć jeszcze inne oblicze. O godzinie 16 na placu Solidarności w Szczecinie rozpocznie się rebelia. 

Czarny Protest Kobiet trwa - przekonują organizatorzy manifestacji, które w środę odbędą się w wielu polskich miastach. 

W Szczecinie (początek godz. 16) na środku placu Solidarności pojawi się 50-metrowa makieta Głosu Suwerena w sprawie kobiet. Będzie to coś na wzór gazety, którą stworzą uczestniczki rebelii pisząc, malując, wklejając przyniesiony ze sobą tekst lub rysunek. Panie mają napisać, co myślą o odbieraniu im ich praw. Będą także mogły złożyć podpisy pod referendum w sprawie edukacji, listem do premier Szydło i innymi inicjatywami.

- Powiemy, co mamy do powiedzenia o Dobrej Zmianie w prawach kobiet - to kolejna zapowiedź organizatorów rebelii. Swoje zdanie będzie można wyrazić na „Drabince Prezesa”. W czasie protestu będą zbierane środki czystości, kosmetyki i artykuły higieniczne dla Domu Samotnej Matki oraz dla uchodźczyń.

Międzynarodowy Strajk Kobiet 8 marca jest organizowany w Polsce przez Ogólnopolski Strajk Kobiet – nieformalną, bezpartyjną inicjatywę pań, należących do różnych organizacji kobiecych, a także niezrzeszonych.

Ten dzień będzie jednak też obchodzony tradycyjnie. Politycy PSL zapowiedzieli na przykład, że od godz. 11 będą rozdawać kwiaty w okolicach Bramy Portowej w Szczecinie.

(masz)

Fot. Dariusz GORAJSKI

Komentarze

Jarun
Polska jest kobietą-jak Grodzka :-) czyli bez jaj..
2017-03-08 15:37:14
spojrzenie
Rebelia rebelią,ale warto poobserwować jak to niektóre panie przy okazji lansują siebie, swoje kariery ,jak to zastępuje im promocję, za którą musiałyby przecież bardzo dużo płacić. Warto też zauważyć jak w dziecinny sposób robią to media ,organizując różne konkursy , z innych aktywności, a wspieranych wyliczaniem zasług w różnych marszach i rebeliach. Drogie kobiety, jeżeli wspiera się coś szlachetnego poprzez udział w jakiejś masowej akcji , to robi się to anonimowo. Robienie sobie zdjęć, filmików i puszczanie tego gdzie tylko się da , budzi tylko niesmak.
2017-03-08 14:44:10
Miś na Miarę
Jeżeli te kobietony żądają skrobanek to dlaczego im żałować? Dla dobra reszty społeczeństwa powinny być gruntownie wyskrobane i wysterylizowane. Po cholerę tę wściekliznę powielać.
2017-03-08 13:43:16
cid
ale faszyści z PIS plują jadem na polskie kobiety
2017-03-08 13:08:24
Jakób
Nie szanujecie kobiet, pisowcy? Nie bierzecie przykładu ze swojego guru, który całuje kobiety w rękę? To po co on tak się męczy i poświęca, jak do was to nie dociera?
2017-03-08 13:01:57
show must go on
Oszalałe z nienawiści macice znowu mają swoje 5 minut które niemieckie polskojęzyczne antypolskie media nagłaśniają pod niebiosa!
2017-03-08 12:57:05
@a fe!
Hehe. Spójrz na te wszystkie "piękności" w szeregach PiS.
2017-03-08 10:38:14
@roger
"roger", klecho. Bądź miły i milcz.
2017-03-08 10:34:26
atak wscieklych kobiet
Jednak Janusz Korwin Mikke ma racje. Wsciekle kobiety znowu w natarciu.
2017-03-08 09:27:28
stop dewiacjom
Tym babom marzy się ubogacanie kulturowe przez uchodźców, zabijanie dzieci na życzenie, związki partnerskie, gender, eutanazja i inne lewackie wynalazki!
2017-03-08 08:27:12
Kaczyński boi się kobiet
Pewnie przez swoje skłonności
2017-03-08 07:54:18
Miś
Nie sądziłem ,że tak mocno pisiorom ten protest "solą w oku" , he he
2017-03-08 07:33:06
Wszystkiego najlepszego dla tych normalnych kobiet.
Rebelia, zgodnie ze słownikiem języka polskiego, to bunt i powstanie zbrojne. Pytanie, jaką broń, oprócz torebek, mają zamiar przynieść panie: wałki do ciasta, czy miotły? "Międzynarodowy Strajk Kobiet" to bezpartyjna inicjatywa pań, ale na jej czele górują prominentne działaczki PO, Nowoczesnej, SLD, Razem itp. Śmiechu warte. Weźcie po tulipanie i paczce rajstop od wręczających i idźcie do mężów, o ile ich macie.
2017-03-08 07:16:45
pierwsza lufa
Dobrze, że wam ten beton wylali to macie gdzie chodzić. Tylko tych drzew coś tam za dużo.
2017-03-08 00:07:23
Meskie podsumowanie,
Mowiac krotko: proponujemy od przyszlego roku - Zlikwidowac Dzien Kobiet !!!
2017-03-07 23:45:42
ciekawy
Czy Seweryn Blumsztajn ze swoim słynnym transparentem "pie***le nie rodzę" też jutro będzie szedł??
2017-03-07 23:32:00
Do roboty
Idźcie do Biedronki albo do fabryki gdzie obiera się krewetki i spróbujcie założyć związek zawodowy. Większość z was nie pracuje albo utrzymuje się z fundacji lewackich.Co wy wiecie o pracy kobiet i ich problemach.Chyba to co pisze GW.Nie potrzeba nam takich obrońców,wstyd przynosicie hasłami które wypisujecie.Nie plugawcie nimi placu w który wsiąkala krew robotnikow w 1970!
2017-03-07 23:24:20
Panowie - Szanujmy wlasne "NASIENIE"...
Najlepiej niech Mezczyzni PO-fotografuja sobie te Baby... by pozniej moc Je ewentualnie w pore rozpoznac, przed przypadkowym "intymnym spotkaniem"...! By miec uwidoczniona na Foto podstawe... DO ODMOWY "stosunku" z taka Baba ! To pozniej nie beda juz mialy Co... "usuwac i wyskrobywac" !! Raz jeszcze... Szanujmy wlasne "NASIENIE" !!!
2017-03-07 23:23:46
a fe!
Znowu brzydule będą miały swoje pięć minut.
2017-03-07 23:03:48
2222
Beda tez kobiety ktore glosowaly na Korwina czy tez podobny odłam jak narodowcy czy kukize? o lepszym sorcie nie wspominajac bo tam to juz dawno czlowiek drugiej kategorii.
2017-03-07 23:03:22
Tak tak
Ale tu pisowcow sie zlecialo. Wiwat Wolfgang i Piotrowicz. Nowi idole pisowskiej parti jako jedynej nie skazonej minionym ustrojem :-) Mamy demokracje i kobiety maja prawo do demonstracji w swoje swieto.
2017-03-07 22:47:56
Full
@ max: Używając twoich słów napiszę tak: Gdyby nie macica, nie byłoby cię na świecie - gnoj(k)u. @ IMER: Was im(m)er du tust, bedenke die Folgen.
2017-03-07 21:57:13
niepolitycznie
Święto KOBIET , KTÓRE SPŁONEŁY W POŻARZE FABRYKI - W PRACY !- staje się okazją do demonstrowania nienawiści ! - Skrobcie się !
2017-03-07 21:55:05
roger
na oczyszczalnię ścieków idźcie baby ryczeć
2017-03-07 21:49:01
max
Walczące macice znowu narobią gnoju!? Czy te babsztyle w ogóle wiedzą po co robią ten zamęt!?
2017-03-07 21:39:12
lolo
Artykuł pod którym pisowscy pieniacze nareszcie mogą się wykrzyczeć w swoim ulubionym stylu - raz sierpem...., zdrajcy, niemcy itp. Tylko mnie pisiory nie zawiedźcie. Piszcie.
2017-03-07 20:57:51
Jakób
W Hyde Park Corner w Londynie takie drabinki są bardzo popularne. Tam każdy świr może przyjść z taką drabinką, wejść na nią i gadać co mu ślina na rozum przyniesie. Jak ktoś nie ma drabinki to przychodzi z krzesłem. Zawsze lepiej mieć na oku tych, do których się mówi, nawet jak się mówi głupoty.
2017-03-07 20:15:43
IMER
Lewacka pani z ORMO dała o sobie znać... Pani wcześniej była za ZOMO i ORMO a teraz zdecydowanie za postkomunistyczną Platformą. Nauki pani trzeba, dużo nauki....dużo....... Pachołek na smyczy to u pani Makreli vel Merkel jest oczywisty, a na imię mu Tusk złotousty lub złocisty :):)
2017-03-07 19:43:09
Brawo drogie Panie
Kaczyński niech się wreszcie nauczy, że Polska nie jest jego własnością. Ani jego pisowskich pachołków.
2017-03-07 19:09:17