sobota, 16 grudnia 2017.
Strona główna > Wiadomości > Drogowe kontrole w regionie

Drogowe kontrole w regionie

Drogowe kontrole w regionie
Data publikacji: 2016-10-06 11:35
Ostatnia aktualizacja: 2017-08-09 23:57
Wywietleń: 1355 157996

W czwartek od rana trwają kontrole kierowców na ul. Zwierzynieckiej w Szczecinie. Prowadzą je wspólnie policja, inspekcja transportu drogowego, izba celna i straż graniczna. Występują utrudnienia w ruchu.

- Nasze działania są nastawione na poprawę bezpieczeństwa - mówi asp.sztab. Anna Gembala z zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Szczecinie. - Odbywają się w różnych miejscach regionu. Każda ze służb prowadzi je w ramach swoich kompetencji. Potrwają do godzin popołudniowych. (g)

Fot. Robert WOJCIECHOWSKI

 

Komentarze

Mechanik
Co to za inspekcja jak nie wylapuja aut ktore nie spelniaja swojej homologacji? Jaki sens mialy te kontrole? Kiedy zapoznamy sie z raportem ile wylapali osob?
2016-10-07 04:34:08
waldeksp
Akcja miała kryptonim Schengen (?!). Stałem w korku 40 min.Część panów z policji, służby celnej i innych dobrze się bawiło, były śmiechy i zadowolone twarze "władzy", która spowodowała , że tysiące ludzi spóźniło się tam gdzie jechali. Nie wiadomo dlaczego nie sprawdzali przy okazji trzeźwości kierowców - tempo omijania blokady pozwalało także na kontrolę świateł, spalin i gaśnic. Ale co to ma za znaczenie dla bezpieczeństwa? Co innego, jeśli udało się "wyłowić" jakiegoś śniadego gościa bez wizy Schengen. Jako prawdziwy Polak proszę o więcej takich blokad, a innych prawdziwych Polaków, którzy czekali na mnie w szpitalu z powodu wspaniale zorganizowanej blokady proszę aby mniej chorowali.
2016-10-06 21:55:14
Wacław Zalewski
Stałem w tym korku prawie 50 minut. Rozumię potrzebę kontroli,ale to chyba lekka przesada,by zablokować główny wyjazd z miasta,mając specjalny parking kilka kilometrów dalej.
2016-10-06 14:27:37

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
Przez granice
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
Uber die grenzen
LESEN SIE MEHR

Filmy

Czego szczecinianie życzą na nowy rok
Jarmark Bożonarodzeniowy 2017
Mikołajowa atrakcja od Coca Coli
Poprzedni Następny

Nekrologi

kondolencje

Hannę Orską