sobota, 25 listopada 2017.
Strona główna > Wiadomości > Dodatkowe promy na święta

Dodatkowe promy na święta

Dodatkowe promy na święta
Data publikacji: 2016-03-25 09:36
Ostatnia aktualizacja: 2017-08-09 23:39
Wywietleń: 115 125633

W piątek (25 bm.) od godziny 13 obie świnoujskie przeprawy będą obsługiwane przez dodatkowe promy. Żegluga Świnoujska wprowadza zmiany między innymi z myślą o gościach, którzy przyjadą na święta do Świnoujścia.

Dodatkowe, trzecie promy, zostaną wprowadzone w przypadku dużych kolejek samochodów oczekujących na przeprawę.  Tak samo będzie w świąteczny poniedziałek (28 bm.).

W pozostałe świąteczne dni, czyli w sobotę oraz niedzielę na obu przeprawach będą kursowały po dwa promy. Na przeprawie „Centrum”, czyli popularnych „Karsiborach”, w razie wystąpienia długich kolejek, jednostki będą pływały w systemie non-stop, czyli odpływały zaraz po załadunku samochodów.

Przypomnijmy, że z przeprawy „Warszów” w godzinach nocnych (od 22 do 4) mogą korzystać wszystkie samochody o łącznej masie do 3T. W pozostałych godzinach „Bieliki” zabierają pojazdy, których rejestracje zaczynają się na ZSW lub ich kierowcy mają specjalne identyfikatory.

Przypominamy, że przy wjeździe do miasta zamontowana jest tablica informująca o czasie oczekiwania na obu przeprawach. Długość kolejek można także sprawdzić na stronach: www.ktoryprom.pl czy www.prom.swinoujscie.pl.

Tekst i fot. BaT

Na przeprawie „Centrum” w razie wystąpienia długich kolejek „Karsibory” będą pływały non-stop.

Komentarze

way
Tylko tunel nas ratuje.
2016-03-26 07:53:59

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu

Filmy

Pomnik Wdzięczności zaczyna znikać
Tłumy na otwarciu nowego Galaxy
Ulica całkiem inna
Poprzedni Następny

Nekrologi