czwartek, 21 września 2017.
Strona główna > Wiadomości > Demonstranci: Prezydencie Duda obudź się!

Demonstranci: Prezydencie Duda obudź się! [GALERIA] (akt. 1)

Demonstranci:  Prezydencie Duda obudź się!
Data publikacji: 2015-12-19 12:47
Ostatnia aktualizacja: 2017-08-09 23:31
Wywietleń: 2636 64706

- Panie prezydencie Duda obudź się! - zawołała z prowizorycznej trybuny Magdalena Filiks, liderka szczecińskiego KOD. Po jej słowach rozdzwoniły się przyniesione przez ludzi budziki i telefony komórkowe nastawione na budzenie. Potem tłum skandował: „Andrzeju dzielny, prosimy bądź samodzielny!".

W sobotę na pikietę Komitetu Obrony Demokracji przyszło pod Pomnik Czynu Polaków w Szczecinie ponad 2,5 tys. osób - tak szacują policjanci pilnujący porządku na Jasnych Błoniach i organizatorzy demonstracji. Przyszli nie tylko szczecinianie. Bronić demokracji przyjechały całe rodziny z Goleniowa, Stargardu Szczecińskiego, Barlinka, Gryfina... Przynieśli biało-czerwone i unijne flagi. I transparenty z hasłami np.: „Państwo prawa - nie Jarosława" albo „Polacy nie chcą prezesa".

- Jestem tu, by bronić Polski. Uważam, że ojczyzna jest w potrzebie - tłumaczy pani Alina.

- Przyjechałam do Szczecina aż z Goleniowa - przyznaje pani Krystyna. - Jestem zaniepokojona tym, co się dzieje w kraju. Dlatego popieram Komitet Obrony Demokracji.

Sobotnia manifestacja rozpoczęła się i zakończyła odśpiewaniem hymnu narodowego. Była już drugą z kolei demonstracją zorganizowaną przez KOD. Pierwsza odbyła się tydzień temu na pl. Grunwaldzkim. Wtedy przyszło na nią ponad tysiąc osób. W sobotę manifestantów było dwa razy więcej. Jak podkreślali przyszli, by pokazać prezydentowi RP i przedstawicielom rządu, że nie podoba im się ich dotychczasowa polityka a szczególnie to, co robią z Trybunałem Konstytucyjnym (krytykowali m.in. projekt ustawy w sprawie TK, autorstwa Prawa i Sprawiedliwości, który zakłada m.in. wprowadzenie zasady orzekania w pełnym składzie sędziowskim oraz wydawanie wyroków większością 2/3 głosów).

- A to dopiero początek - mówił z trybuny mec. Andrzej Marecki. - Zaraz zacznie się atak na cały wymiar sprawiedliwości, a w pierwszej kolejności na prokuraturę. Nie pozwólmy na to!

Na Jasnych Błoniach było kilku polityków z partii opozycyjnych. Ale nie zabrali głosu. Pikieta trwała nieco ponad godzinę. Zakończyła się świątecznymi życzeniami.©℗

(lw)

Fot. Dariusz GORAJSKI

 !ZOBACZ GALERIĘ ZDJĘĆ Z DEMONSTRACJI KOD

Komentarze

Obiektywnie, pomijając spór polityczny
Kult jednostki - tej żywej (I sekretarz KC PZPR), kult jednostki - tej martwej (Lenin, Stalin), jedynie słuszna Partia, jedynie słuszna ideologia, naród z Partią, ci źli przeciw Partii, na kierowniczym stanowisku tylko Partyjni, nocne obrady plenum KC, nocne najazdy UB-ecji na mieszkania i instytucje, to wszystko tak jawnie i z rozmachem bo przecież PZPR rządzi. Pamiętacie? Budowanie atmosfery strachu, że przyjdą po człowieka nocą. Mówi wam to coś? To wspomnienia z młodości, tak było, te metody są znane. I tylko ani Stalina ani Lenina nikt nie opłakiwał co miesiąc.
2015-12-21 10:45:14
Całka
Brawo KOD !!!.Tak trzymać.Fanom PIS składam głębokie wyrazy współczucia.
2015-12-21 09:43:52
do: "ale jaja"
Masz rację, oderwani od koryta nie umieją pogodzić się z porażką i ubierają to w płaszczyk obrony demokracji. Czyli demokracja jest tylko wtedy, gdy rządzi PO - ciekawa definicja wolności. Demokracja jest wtedy, gdy taka zbieranina ma prawo do demonstrowania, a przecież nie demonstrowała, gdy PO grzebała przy ustawie o zgromadzeniach publicznych.
2015-12-21 08:19:59
KOders
Na tej demonstracji, to większość ludzi ubrana w markowe drogie ciuchy.
2015-12-21 08:00:23
do Anny
Kobieto, przestań myśleć telewizorem i daj sobie spokój z teoriami spiskowymi. Szkodzisz tylko swojemu zdrowiu. Życzę spokojnych świąt Bożego Narodzenia.
2015-12-20 23:00:07
@Anna z 2015-12-20 21:52:59
Jestes trolem z anty KOD. Wielu was tu PiSz, a moze ty jeden, tylko pod roznymi Nickami? Nie obronisz tego nowego rezimu. Ludzie wyjda na ulice, tylko jeszcze nie teraz, a przy Swietach Wielkanocnych, gdy zabraknie w portfelu na zakupy. Z pisu nic nie zostanie, a ty masz szczescie, bo PiSzesz anonimowo, wiec moze ci krzywdy nie zrobia.
2015-12-20 22:11:23
Anna do @Anna
Naucz się czytać ze zrozumieniem.
2015-12-20 21:25:15
@Anna
Jakie konkretnie haki szukane przez ludzi, które z ramienia PiS-u zamieszczały tu komentarze masz na myśli? Proszę o konkrety, a nie popierdułki w rodzaju dyżurnego komunistycznego prokuratora w PiS. Jeden (nieaktywny już) prokurator w PiS bardzo Ci przeszkadza, że aż musisz na ulicę wyjść, a CAŁY niezdekomunizowany wymiar sprawiedliwości Ci nie przeszkadza i uwalenie lustracji przez TK też Ci nie przeszkadzało i uchwalenie przez TK bezkarności sędziów stanu wojennego Ci nie przeszkadzało i jak sądzę nie przeszkadza?
2015-12-20 20:52:56
Anna
Po pierwsze, pisząc o szukaniu haków i sprawdzaniu ludzi odniosłam się do postów osób, które z ramienia PiS-u zamieszczały tu komentarze. Po drugie: nie o to chodzi, że ktoś był w PZPR, tylko o to, że PiS, zamierza rozliczać splamionych w tamtych ludzi, ale tylko tych, którzy się nie nawrócili na PiS. Bo już prokurator ze stanu wojennego, im w szeregach nie przeszkadza, ani inni wątpliwej proweniencji ludzie. Wystarczy, żeby byli wierni prezesowi, wtedy ich przeszłość i haniebne czyny nagle nie mają znaczenia.
2015-12-20 19:18:30
@Brawo dla wszystkich demonstrujących
Demokratyczne wybory były niecałe 2 miesiące temu. W ich wyniku większość sejmowa wybrała rząd, który kilka tygodni temu przejął rządy. To jest wolność, demokracja i spokój, a nie osobniki wychodzące na ulicę pod absurdalnymi hasłami, a w Berlinie to nawet pod hasłem: "Żądamy skrócenia kadencji tego Sejmu". A ja się pytam: Dlaczego? Na jakiej podstawie? O pucz podobny do tego jak w 1992 roku wam chodzi, a nie o spokój, demokrację czy miłość. Po waszych jazgotliwych (jak Lisa: "przez moment w tym kraju rządzicie i uważacie, że możecie ustalać wszystko jak wam się podoba? Ten moment minie szybciej niż wam się wydaje") wystąpieniach dopiero widać jaką pajęczyną uprzywilejowanych interesów była opleciona Polska i jak wiele jesteście w stanie zrobić dla ochrony swoich prawdopodobnie nie talentem i umiejętnościami osiągniętych pozycji. Niestety drodzy beneficjenci macie pecha, naród się budzi i wraz z nowym rządem zamierza sięgnąć po swoje prawa i stać się podmiotem tego państwa. Spokojnych Świąt wszystkim życzę.
2015-12-20 19:01:48
Gienio
Panie Posle Chruszcz, czy musi byc Pan pod wplywem M.Piskorskiego? Jest Pan jak prezydent (mala litera celowo) Duda ubezwladnoiny i marionetka w reku tego czlowieka. Czlowieka, ktory jest w 100% prokremlowski. Pisze to tu, to tu sa Panscy koledzy i moze ktorys to powtorzy.
2015-12-20 17:47:38
Brawo dla wszystkich demonstrujących
nie przejmujcie sie komentarzami PISu , oni nie widzą że są zmanipulowani. KOD chce demokracji i spokoju. Jeśli ktoś głosował na PiS a teraz mu wstyd, niech dołączy do KODu . KOD istnieje ponad partiami. Każdy kto kocha wolność i demokrację powinien o to zabiegać i tyle. Wszystkiego dobrego na Święta. Dla każdego, a szczególnie dla rządzących, niechaj działają w granicach prawa, w miłości i spokoju. Wszystkim POLAKOM życzę otwartych serc.
2015-12-20 17:04:05
@Anna
Przecież to KOD sprawdza ludzi i szuka haków! Wystarczy, że ktoś jest z PiS-u, to zaraz ma prześwietloną całą przeszłość. A gdy mu wygrzebią, że należał do PZPR, to napiętnują bardziej niż Hitlera. Chociaż dawni PZPR-owcy w innych partiach im nie przeszkadzają, jak np. Święcicki (dziś w PO, kiedyś w KC PZPR). Myśl kobieto samodzielnie!
2015-12-20 16:57:51
Analityk
do Anna: Twoja wypowiedź miałaby jakiś sens gdyby rządy PiS w Polsce trwały już jakiś czas i uderzały w szczególny sposób w społeczeństwo. Póki co PiS rządzi dopiero kilka tygodni (tak, tak nie minęło nawet kilka miesięcy), a co niektórzy doprawili już im taką gębę jakby to były lata prześladowań. Znamienne, że ci co najwięcej krzyczą, mogą w najbliższym czasie najwięcej stracić. I to stracić głównie stołki, wpływy i pieniądze.
2015-12-20 16:51:24
Anna
Do zwolenników PiS-u, wielbicieli piersi, które karmiły pana prezydenta itp.: Gdzie byliście, jak Bozia rozumem dzieliła? Już zaczynacie ludzi sprawdzać i szukać haków? Hitler też został demokratycznie wybrany. To nie znaczy, że nie można go krytykować. Każda władza powinna być sprawdzana i poddawana krytyce. Na nową też spójrzcie krytycznie, zamiast spijać słowa z ust lub czekać na instrukcje.
2015-12-20 15:09:04
Olaboga
Ludzie opamiętajcie się KOR nas już orżnął jeszcze Wam się zachciewa szulerstwa typu KOD. Kto tam jest z listami poparcia i wsparcia Petru, Borowski, Holland, Dorn i cała zgraja macherów działających jak podaje dr Żukowski według metody opracowanej dla KOR przez Pacewicza czyli jak wywołać rozruchy społeczne dla interesów własnej syjonistycznej grupy. Kogo wy popieracie? Jaki Polak może popierać grabieżców i banksterów. Przecież oni opluwają Polskę i szkodzą jej, gdzie tylko mogą, tak działają tylko zdrajcy. Mało Wam "Bolka" za 75% pensji prezydenckiej miesięcznie? Tych ludzi należy pilnie osądzić a nie chronić immunitetami.
2015-12-20 14:35:18
Kto to jest?
Gdzie pracuje KODziara na Szczecin Magdalena Filiks? - NIGDZIE! Gdzie pracuje KODziarz na Polskę Mateusz Kijowski? - NIGDZIE! Ludzie czy wyście poszaleli? Wychodzicie na ulicę wiedzeni przez ludzi desantowanych nie wiadomo skąd?
2015-12-20 13:57:02
Achjakietoproste
Będą niszczyć Państwo z fotela w Wyborczej i Trybunału byle tylko udowodnić że PIS rządzi źle. Sami mówili i tak zrobią, obalą wszystko co przejdzie przez Sejm, Senat i co zatwierdzi Prezydent. Czwarta i piąta władza pozostała w ręku PO i sparaliżuje Państwo. Efekt będzie taki, że starzy będą grzebać w śmietnikach a młodzi wyjadą.
2015-12-20 12:37:26
Monika
Przedłużenie wieku emerytalnego - zgodne z Konstytucją. Zabranie składek z OFE - zgodne z Konstytucją. Śmieciówki - zgodne z Konstytucją. Mafijna patologia w służbie zdrowia - zgodne z Konstytucją. Wyprowadzanie z Polski miliardów - zgodne z Konstytucją. Wyłudzanie VATu na niespotykaną skalę - zgodne z Konstytucją. Uczestniczenie w tworzeniu ustawy przez trzech z sędziów TK, którą tą ten sam TK uznał za niekonstytucyjną – zgodne z Konstytucją i z honorem tychże sędziów. Wprowadzenie na kilka dni przed końcem kadencji Sejmu nowych sędziów TK przez PO, PSL, SLD - zgodne z Konstytucją i dobrym obyczajem. Zmuszanie wszystkich polskich „autorytetów z tytułami profesorskimi (i nie tylko)” do tłumaczenia społeczeństwu kto jest demokratą a kto dyktatorem - zgodne z Konstytucją... Wstyd KODowcy wstyd! Gdzieście byli jak Polskę POdpalano?
2015-12-20 10:44:04
tomek atomek
wiekszosc wygrywa mniejszosc przegrywa,brutalna rzeczywistosc demokracji zwana wyborami
2015-12-20 03:33:43
ale jaja
Redaktor Kraśnicki z unijną flagą na demonstracji! Kończą się rządowe reklamy dla Wyborczej, to trzeba protestować:))) Słusznie piszą internauci, że ten cały KOD nakręcają odrywani od koryta.
2015-12-20 01:31:53
@cała prawda całą
obróć czapeczkę daszkiem do tyłu to zobaczysz dużo więcej, a gdy słoneczko zaświeci to może choć trochę ciebie oświeci, tylko załóż ciemne okularki, bo możesz do reszty wzrok stracić , wszak nie wiele już widzisz
2015-12-19 23:33:29
Robert z Pogodna
KOD=Nowoczesna, PO, PSL, SLD a za takie towarzystwo to ja dziękuję. Ogarnijcie się ludzie, bronicie oderwanych od koryta.
2015-12-19 23:22:21
CałaPrawdaCałą
Tam było nie więcej jak 500 osób, nawet na tym "wybiórczym" zdjęciu to widać . Byłem tam mam pełno fotek - jakieś 250-300 zaKODodoawnych PełOwców i Nowoczesnych , 200 gapiów -100 Policjantów .
2015-12-19 21:39:00
@Gienio
Tak, tak, wszyscy to trolle Putina. Z tymi swoimi teoriami spiskowymi idź na jakiś portal dla oszołomów.
2015-12-19 21:08:49
Jazda z kod
KOD to świniaki oderwane od KORYTA :-) / jacy ci ludzie z KOD przeważnie STARSZE osoby są ZACOFANI a za komuny grzali państwowe komunistyczne stołki/ lub byli w ZOMO,ORMO,SB,UB Wolę dwóch kaczorów u władzy niż Komoruska i Thuska ze służebnicą Kopaczką . Nie głosowałem na PIS,PO,SLD,PSL ! głosowałem na KUKIZ 15 :)
2015-12-19 20:39:11
Paweł
@ @Pawel - Fajne bzdury, bo to te Jewropa leci na pasku Putina, to KODowcy (PO, Nowoczesna, PSL, SLD) to przydupasy Putina. Więc kto ma wy...ć do Rosji? Ty i Tobie podobni, durnie. Ruski troll, wysiliłeś się typowo prostacko, jak na przydupasa KODowego przystało. Nikt tak nie podzielił społeczeństwa jak Wy i ten śmieć, Wałęsa.
2015-12-19 19:56:59
Gienio
Gratuluje redakcji, ze Kurier siega tak daleko i ze w Rosji jest tak poczytnym dziennikiem. 90% wpisow, to sa wpisy platnych troli Putina. Nie trzeba skonczyc uniwerytetow, zeby widziec, ze to jedyny kraj (Rosja) ktora nie krytykuje Pisu, a wrecz przeciwnie, poprzez swoich troli powoduje wiekszy rozdzial spoleczenstwa. Nikomu innemu jak Putinowi nie zalezy tak bardzo, aby Polska wyszla z EU, NATO i weszla pod jej skrzydla.
2015-12-19 18:45:46
@Czerwona żenada.
"Poniali ?" Niet, napiszite eto na polskom jazykie. Parszywy ruski trolu Putina.
2015-12-19 18:40:49
@Pawel
"Jednak tylko skończony debil albo umoczony gnój może brać udział w szopce KODowej, broniąc sk...stwa, korupcji, zdrady i pospolitego złodziejstwa." JESTES TROLEM PUTINA. TYLKO ONI PISZA TAKIE PASZKWILE. Wy.j do Rosji, tam twoje miejsce.
2015-12-19 18:38:26
Za tydzień też będziecie?
Możecie sobie co sobota demonstrować w obronie "demokracji" i cieszcie się, że prowokacje w takich zgromadzeniach skończyły się wraz z odejściem POwskiego rządu i ministra od podpalania budek strażnika. Dlatego możecie spokojnie demonstrować swoją frustrację i miauczeć o braku demokracji. My będziemy w tym czasie zmienić kraj na lepsze!
2015-12-19 18:34:39
Paweł, pomyliło Ci się
Pawle, pomyliło Ci się. Ci ludzie, którzy protestowali dziś na ulicach, byli właśnie przeciwko „sk...stwu, korupcji, zdradzie i pospolitemu złodziejstwu” - czyli temu, co nam chce zafundować obecna władza. To dobrze, że byli też odważni i przyszli wyrazić swą dezaprobatę przeciwko deptaniu konstytucji przez prezydenta i jego partię. Teraz już wiesz i nie musisz uczciwych odważnych Polaków wyzywać od gnojów i skończonych debili. Nieładnie.
2015-12-19 18:31:05
do Gorszego sortu
Co ty ściemniasz? Jakie prawicowe media? 90% mediów w Polsce należy do kapitału niemieckiego, najważniejsze telewizje założone są przez służby, a w publicznej rządzi PO, PSL i SLD. Pleciesz, że od 25 lat przy korycie raz jedni raz drudzy. Przecież to nieprawda. PiS był niecałe dwa lata. Sam trollujesz, a oskarżasz innych. Obrażasz i straszysz, a twoje wykształcenie pozostawia wiele do życzenia - piszesz z koszmarnymi błędami. Nie wiesz, kiedy używać wielkich liter. Nie ma słowa "flustrat". Naucz się, jak należy pisać "troll". Chodziłeś do gimnazjum? A może z Wyborczej i telewizora dowiedziałeś się, że jesteś lepszy? Okłamali. Jak zwykle. Życzę przebudzenia.
2015-12-19 17:12:39
Paweł
Można być przeciwko PiSowi, to jest właśnie demokracja, na razie zamykali przeciwników PO, a niektórych zamordowano. Jednak tylko skończony debil albo umoczony gnój może brać udział w szopce KODowej, broniąc sk...stwa, korupcji, zdrady i pospolitego złodziejstwa.
2015-12-19 17:11:36
do staruszek_portier_50
Dorabia się na resortowej emeryturce?
2015-12-19 17:00:53
Do Jan 30
Nigdy nie jest za późno na uczciwą, odważną postawę. Gdzie byłeś Janie, gdy prezydent Duda ułaskawiał przestępców, by mogli piastować ważne funkcje w państwie? Gdzie byłeś, gdy PiS na swoje listy wyborcze wstawiał Stanisława Piotrowicza - prokuratora ze stanu wojennego, autora aktu oskarżenia przeciwko działaczowi opozycji Antoniemu Pikulowi oskarżonemu o kolportaż wydawnictw drugiego obiegu? Gdzie byłeś, gdy na listy PiS do Senatu wpisywano związanego z aferą SKOK-ów Grzegorza Biereckiego? Gdzie jesteś teraz? Nie wstydź się i nie bój zaprotestować przeciwko niegodziwościom, których tylko ślepy chyba nie widzi.
2015-12-19 16:45:55
Jan 30
Tak się zastanawiam GDZIE BYLI ci rzekomi manifestanci jak THUSK podpisywał ACTA , jak były afery AMBER GOLD,HAZARDOWA , KONCERT MADONNY ZA PUBLICZNE PIENIĄDZE ! ,itp.Kopaczka jak piesek Merkel podpisała PAPIERY w sprawie przyjęcia UCHODŹCÓW muzułmańskich do Polski ! ( kto był za granicą wie doskonale jak ciapaci się zachowują !) PYTAM SIĘ WY WIELCY OBROŃCY DEMOKRACJI GDZIE WTEDY BYLIŚCIE ??!!!! ( Ten kto nie głosuje w wyborach NIE MA PRAWA GŁOSU na temat obecnych rządów w Polsce!)
2015-12-19 16:12:51
Antoni z Pilchowa
Dobrze, że szczecinianie mają odwagę się wypowiedzieć przeciwko bezprawiu, szarganiu konstytucji i niegodziwościom, które serwuje Polakom PiS. Nie przejmujcie się licznymi komentarzami zgromadzonych tu wielbicieli PiS-u. Ze trzy osoby dostały instrukcje jak mają pisać i leją tu jad pisowski na zamówienie prezesa.
2015-12-19 16:12:21
Damian
Ale sie tu pisiorow zlecialo. Wiedzcie, ze to dopiero poczatek. Nie jestem zwolennikiem zadnej z parti i pracuje w sektorze prywatnym. Chce wolnej i demokratycznej Polski. Pisowcy chca nam to zniszczyc. Wprowadzic cenzure. Nie pozwalamy na to.
2015-12-19 16:11:54
Gorszy sort
Czytam komentarze i powiela się ta sama retoryka. Oderwani od koryta, dzieci ubowców etc. Powielacie to co mówią wam prawicowe media. Nie lubię PiS tak samo jak i PO, dla mnie oni są jednego sortu . Od 25 lat przy korycie raz jedni raz drudzy, karuzela idiotyzmów Porozumień Centrum i Unii Demokratycznych. Trolując czujecie się lepiej bo głosem na PiS wygraliście sobie złudzenia. Populizm kosztuje , ekonomia makro i mikro wygra z PiS . Gospodarka wystawi rachunek ale dla was flustratów niedouczonych i po prostu dla mnie głupich ludzi nic nie zmieni. Dalej będziecie stać w miejscu, polscy kiepscy to widzicie w lustrze każdego ranka. Zazdrościcie i nienawidzicie ale sami nic nie robicie. Potrzebujecie wodza jak cały elektorat PiS , zagospodarowany przez ojca rydzyka i niby prawicę która przygarnęła spadek po komunie. Niedouczone nie wykształcenie pokolenie chłoporobotników i ich dzieci. Strukturalna głupota musi być kierowana jak wycieczka PiS z przed tygodnia do Warszawy. Musicie mieć wodza i stado wilków , w tedy czujecie się lepiej. Zacznijcie myśleć samodzielnie to nie boli .
2015-12-19 16:01:03
staruszek_portier_50
Co za zbiegowisko ogłupionych wielbicieli kaczolandu. a jakie merytoryczne argumenty!
2015-12-19 15:29:13
bielik
O jaką demokrację walczycie, lemingi? O Trybunał konstytucyjny, który wydawał wyroki pod dyktando PO - zatwierdził wiek emerytalny od 67 lat, zatwierdził przeniesienie i likwidację waszych składek w OFE itd., itd. Jesteście zmanipulowani i zaślepieni. Przygotowujcie się raczej do Świąt Bożego Narodzenia jeśli wierzycie w Boga, i przestańcie z tą hucpą. Wstyd.
2015-12-19 15:06:18
ccc
KOD-komitet oderwanych dup- od stołków w spólkach skarbu państwa itp. Brawo Duda. Czas skończyć z postkomuną. Jesteśmy ostatni w Europie Wsch.
2015-12-19 14:12:28
elwira 80
Przyznaje ze wstydem: poszlam zobaczyc wiedziona ciekawoscia ilu ich bedzie. Gratuluje fotografowi ujecia. Bylo moze kilkaset osob a na zdjeciu tlumy. Przekroj spoleczny to emeryci - trzeba przyznac - bardzo dobrze ubrani. Generalnie: towarzystwo geriatryczne i kilku pedalkowatych i wymoczkowatych mlodziencow w wieku 40-tu lat. Gdzie im do silnych i przystojnych chlopakow z pod znaku Narodowcow...Komentarz koncowy: najprawdopodobniej zebral ich tam ZUS aby na zimnie sie rozchorowali i poumierali. Wiekszosc z tych dziadkow pobiera prawdopodobnie emerytury po 5000 zl i stanowi to silne obciazenie budzetu Panstwa. Do Joziek: ten Twoj elektorat PO-Nowoczesna nie dozyje nastepnych wyborow. Jestescie po prostu za starzy...
2015-12-19 14:06:34
Magda
Dobrze, że jest galeria, widać, co to za ludzie. Nawet sąsiad były milicjant protestuje. Zapomniał co robił w stanie wojennym? Bo ja nie.
2015-12-19 13:56:59
babcia Józia z plebanii
To nie prezydent a zombie sterowany przez JarosławPolskezbaw zawsze prezes ,sortownik
2015-12-19 13:53:36
Marta
Oby ludzie faktycznie otworzyli oczy, zobaczyli jak do tej pory byli "dymani" przez tych obrońców demokracji. Jeszcze niedawno krzyczeli "by żyło się lepiej", "zielona wyspa". A teraz demokracji bronią. Haha. Trzeba wiedzieć co to jest. Demokracja to nie dojenie Państwa, to nie rodzinne klany na Państwowych Polskich posadach. Rozliczcie siebie, uderzcie się w pierś a nie wyjcie ze strachu i nie róbcie ponownie ludziom wody z mózgu!
2015-12-19 13:46:38
wqrwiony
@Frankowicz Z całym szacunkiem.Może Ty mi odpowiesz,bez wyzwisk i nerwów?Dlaczego wziąłeś kredyt we frankach? Czy na kredyt jakikolwiek było Cię stać,czy wziąłeś bo inni brali?
2015-12-19 13:36:21
ewa
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=1637570483160672&set=a.1501730190078036.1073741828.100007232086381&type=3&theater to mało istotne oderwanie od koryta PO to najważniejsze
2015-12-19 13:35:00
ależ skowyt
czerwoni nie mogą się pogodzić ze idzie koniec tego szalonego zdradzieckiego projektu niszczenia POLSKI. Mam dla was super rade... spakujcie się i wyjedzcie daleko od tego kraju a my będziemy sobie tutaj żyć i dbać o naszą narodową racje stanu. Dość traktowania nas jak kolonie. Idziemy po was złodzieje!! nas już nie zatrzymacie. Czas na WIELKĄ POLSKĘ
2015-12-19 13:30:01
Zawód? Zadymiarz!
Czy wy wiecie chociaż kto was wyprowadza na ulice? Wiecie coś o tym Kijowskim? Ja ze stron TVN wiem, że:"KOD nie ma struktur, utrzymuje się ze zbiórek, a sam Kijowski zrezygnował z pracy informatyka, by w nim działać". Ciekawe, facet będzie żył demonstracjami i zadymą? Wy też tak będziecie potrafili? Czy może kolejny raz "zdrowie wasze w gardła nasze"?
2015-12-19 12:58:04
kefj
Czy widzicie tam swoich znajomych? Byłych znajomych? Wstyd dla kłamców i idiotów. Normalni tam nie pójdą.
2015-12-19 12:53:46
Józiek
I co pisowskie wyjce. Boli co? I dobrze bo ma boleć hehe.
2015-12-19 12:49:53
berg
Ale czerwona zaraza kwiczy:) Odrywanie od koryta boli. A głupie lemingi, zmanipulowane przez tv, robią za usefull idiots. "Komuniści i złodzieje, cała Polska z was się śmieje!"
2015-12-19 12:48:57
Frankowicz
Panu PETRU gratulujemy wyczucia z PRZEWALUTOWANIEM swojego KREDYTU. "Złoty będzie się wzmacniał. Kredyty we frankach jeszcze długo pozostaną bezpieczne i opłacalne - mówił Petru w 2008 roku w 'Polska The Times'". W październiku 2008 "zmienił chyba zdanie" i swój kredyt przewalutował. Szkoda, że wtedy nie mówił tak głośno jak dziś - MÓGŁ URATOWAĆ wielu przed SAMOBÓJSTWEM lub utratą podstaw bytu. Pogratulować samozadowolenia.
2015-12-19 12:37:39
Wypasione przy korycie dzieci i wnuki biednych, zabużańskich
( ale jeszcze uczciwych ) osadników, w prostej linii od UB i PZPR przerażeni perspektywą uczciwej pracy i należnej płacy.
2015-12-19 12:23:05
Arrtur
Komuchy spotykaja sie, zeby bronic swojego koryta.
2015-12-19 12:21:06
Optymista
Rozumiem, że wszystkie media okażą się pluralistyczne i w równym stopniu poinformują o wszystkich zgromadzeniach, tzn. będą w równym stopniu informować przed i po, oraz podawać w każdym przypadku fakty a nie własne oceny.
2015-12-19 12:19:16
Czerwona żenada.
To żenada. Postkomuna i ich dzieci nie mogą pogodzić się z utratą znakomicie płatnych stanowisk i innych przywilei. Tak zdecydowali wyborcy ( Polacy ). Tak działa zdrowa demokracja. Poniali ?
2015-12-19 12:09:17