czwartek, 23 listopada 2017.
Strona główna > Wiadomości > Dacie działkę, będzie prąd

Dacie działkę, będzie prąd

Dacie działkę, będzie prąd
Data publikacji: 2015-12-21 18:05
Ostatnia aktualizacja: 2017-08-09 23:32
Wywietleń: 1341 67107

Mały szantaż wobec radnych - groźbą braku zasilania kilku ważnych obiektów na Prawobrzeżu i Enea może spać spokojnie. Firma otrzyma bezprzetargowo działkę przy ulicy Eskadrowej. Ale niektórzy radni mieli wątpliwości...

Chodzi o działkę na której znajduje się stacja elektroenergetyczna wysokiego napięcie tzw. GPZ. Sprawa jej przekazania dla spółki Eena Operator trafiła pod obrady radnych na ostatniej sesji.

- To kluczowy węzeł energetyczny. Zasila w energię szpital w Zdrojach, większość obiektów handlowych przy ulicy Struga oraz osiedla mieszkaniowe w Zdrojach, Dąbiu i częściowo Słoneczne. Chcemy na tym terenie rozbudować stację, aby poprawić jakość naszych usług - tłumaczył Artur Kowalczyk z Enea Operator. ©℗

Więcej we wtorkowym Kurierze Szczecińskim i e-wydaniu

(dar)

Fot. D.GORAJSKI

Komentarze

Mario
Jesli to szantaz to podlega to kaze i sciganiu z urzedu!!! Dla czego nikt nie zlozyl zawiadomienia w tej sprawie?? enea powinna zaplacic za dzialke, zdzieraja z ludzi kase licza sobie za rozne uslugi jak przesylowe itp cena za energir jedna z najwyzszych w europie a oni jeszcze chca dzialki za darmmo!!!!!! ale z drugiej strony na Warszewie ksiadz dostal za 1zl dzialke pod kosciol a do obecnego za wiele nie chodzi a i szkoly nie mozna rozbudowac bo dzialka poszla pod kosciol wiec co sie dziwic??
2015-12-22 03:48:06
klient ENEA
w ramach poprawy jakości usług właśnie na ulicy Eskadrowej w budynku ENEA zamknięto kasę gdzie można było wpłacić pieniądze za prąd, i proszę nie tłumaczyć że było małe zainteresowanie.
2015-12-21 23:59:25

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu

Filmy

Pomnik Wdzięczności zaczyna znikać
Tłumy na otwarciu nowego Galaxy
Ulica całkiem inna
Poprzedni Następny