niedziela, 17 grudnia 2017.
Strona główna > Wiadomości > Ciąg dalszy robót drogowych

Ciąg dalszy robót drogowych

Ciąg dalszy robót drogowych
Data publikacji: 2017-11-21 19:08
Ostatnia aktualizacja: 2017-11-22 08:29
Wywietleń: 1036 301860

We wtorek (21 listopada) rozpoczęły się prace remontowe na ulicy Polickiej, gdzie wykonana zostanie warstwa ścierna. Prace zaplanowano w tym tygodniu także na ulicach Niedziałkowskiego i Witkiewicza. Z kolei prace na ul. Bogumińskiej mają potrwać do końca tygodnia.

Remonty prowadzone są w kilku miejscach jednocześnie przy zachowaniu ciągłości. Na wszystkich ulicach odbędzie się frezowanie nawierzchni, regulacja infrastruktury podziemnej, ułożenie warstwy wiążącej, warstwy ściernej i siatki szklano-węglowej, która pozwoli na dłuższe użytkowanie nawierzchni i zminimalizuje jej pęknięcia.

W ramach tego zadania nawierzchnia zmieni się na 10 ulicach: Kwiatów Polskich (odcinek od ul. Chorzowskiej do ul. Moczarowej), Kluka (od ul. Kwiatów Polskich do ul. Mokrej), Kościelnej (od ul. Nehringa do ul. Nad Odrą), Polickiej (od Szosy Polskiej do Nehringa), Bogumińskiej (od stacji Orlen do ul. Pokoju), Kablowej (od ul. Lubczyńskiej do pętli autobusowej), Witkiewicza (odcinek od ul. Grota-Roweckiego do ul. Jana Styki), Derdowskiego (od Witkiewicza do zjazdu na ogródki działkowe), Niedziałkowskiego (al. Jana Pawła II — Wąska) i Piotra Skargi (al. Wojska Polskiego — Wawrzyniaka).

Ł.T

Fot. Archiwum

Komentarze

to jest jakiś dramat!
Kościelną rozgrzebali na samym początku (w okolicach 18 października), do dzisiaj nie skończona. Kto pozwolił na to, żeby rozgrzebać wszystkie 10 ulic równocześnie! Na tym polega ciągłość? A Prezydent Krzystek na swoim facebooku wrzuca durne filmiki pt. "Budowa mostu cłowego w 2 minuty". Panie Prezydencie. Czy Pan nie widzi co się tutaj wyprawia? Żadnego nadzoru nad remontami i budowami w tym mieście!
2017-11-22 08:09:15
u
Jak to, prowadzone przy zachowaniu ciągłości, skoro w radiu podano, że robotnicy zeszli z placu budowy, bo jakiś urzędnik nie zapisał w specyfikacji przetargu, aby była zachowana ciągłość - a wygrała firma, która nie ma ludzi, więc rozgrzebała plac i poszła na następny?
2017-11-22 06:40:24

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
Przez granice
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
Uber die grenzen
LESEN SIE MEHR

Filmy

Ostatni dzień jarmarku
Czego szczecinianie życzą na nowy rok
Jarmark Bożonarodzeniowy 2017
Poprzedni Następny

Nekrologi

kondolencje

Hannę Orską