niedziela, 19 listopada 2017.
Strona główna > Wiadomości > Budżet obywatelski: Zachód na czele

Budżet obywatelski: Zachód na czele

Budżet obywatelski: Zachód na czele
Data publikacji: 2015-10-13 12:20
Ostatnia aktualizacja: 2017-08-09 23:26
Wywietleń: 1302 28119

Trwa głosowanie w ramach Szczecińskiego Budżetu Obywatelskiego na 2016 rok. Jak dotychczas najwięcej głosów zostało oddanych na projekty, które mogą być zrealizowane w zachodniej części miasta.    

 Dotychczas głosowało już 14.420 osób. Oddali oni w sumie 26.261 głosów. Najwięcej spośród nich, bo 8.028, przypadło na zachodnią część Szczecina.  Na drugim miejscu znajduje się Śródmieście. Ulokowane tu projekty uzyskały 6.952 wskazań. Kolejne miejsce zajmuje Prawobrzeże (6.454 głosów) i dzielnice północne (4.827 głosów).

Więcej informacji i samo glosowanie na stronie: www.sbo.szczecin.pl oraz www.konsultuj.szczecin.pl. (k)

Fot. Robert WOJCIECHOWSKI

Komentarze

PAN I WŁADCA
Jaki sens ma głosowanie na Obywatelski Budżet, kiedy jakiś urzędniczyna może zawetować projekt i to w czasie propozycji, chodzi tu o likwidację ścieżek rowerowych, a oburzony OFICER ROWEROWY MIASTA ( kto to taki) pisze że on SAM skreślił taki projekt.
2015-10-14 07:04:33
71
Zachęcam do oddania głosu na projekt 71. Park Warszewo-Podbórz (www.podborz.pl)
2015-10-14 05:22:11
Projekt nr 155
Ja głosuję na likwidacje ścieżek w centrum.
2015-10-13 19:30:21
Jaką kwotę przeznaczą OBYWATELE na POmalowanie na biało K.W. Policji ??
.
2015-10-13 16:37:50
spoko3
do obywatel na każdą dzielnicę jest ok 1,3 mln zł tj. w każdej dzielnicy wygrywa jedna inwestycja (razem będą 4 zwycięskie projekty) reasumując dzielnice z sobą nie konkurują
2015-10-13 13:23:40
obywatel
Jaki sens ma oddawanie głosów na projekty z poszczególnych dzielnic Prawobrzeża gdzie mieszka niewielu mieszkańców. Przykładowo dzielnica Wielgowo-Sławociesze - Zdunowo liczy łącznie ok. 4 tyś. mieszkańców. Nasze projekty nie mają szans powodzenia i muszą przegrać z bardziej licznymi dzielnicami z Lewobrzeża!!! Na Prawobrzeżu nigdy nie dojdzie do realizacji żadnego projektu obywatelskiego, no chyba, że mieszkańcy Prawobrzeża się dogadają na co wspólnie zagłosują. Tylko wtedy to ma sens!!!!!
2015-10-13 10:31:32