środa, 25 kwietnia 2018.
Strona główna > Wiadomości > Areszt Gawłowskiego – gorący temat w mediach społecznościowych

Areszt Gawłowskiego – gorący temat w mediach społecznościowych

Areszt Gawłowskiego – gorący temat w mediach społecznościowych
Data publikacji: 2018-04-16 15:01
Ostatnia aktualizacja: 2018-04-17 12:55
Wywietleń: 1045 323156

Sprawa aresztowania Stanisława Gawłowskiego jest szeroko komentowana na Twitterze. Niektórzy zwracają uwagę na nieskuteczność Romana Giertycha, adwokata polityka.

Wojciech Biedroń z portalu wpolityce.pl pisze: "Szukasz kancelarii, widzisz Konia, kończy ci się czas i bierzesz rumaka, czyli najtańszą wersję. Efekt? Tymczasowego aresztowanie Gawłowskiego. Kumple adwokaci piszą mi eski z beką na Giertycha. Cytuję: jak można było tak przepłacić".

Cezary Gmyz z Telewizji Publicznej stwierdza: "Osobiście uważam, że każdy kto bierze sobie za obrońcę Romana Giertycha, sam rezygnuje z prawa do obrony. Jeździć po sądzie przed drugą instancją to jednak jest wynik. Miszczu".

Nie brak też diametralnie odmiennych opinii. Były dziennikarz TVN, Kamil Durczok pisze: "Areszt dla Gawłowskiego zdumiewa. Nie przesądzam o winie czy niewinności. Ale facet na mataczenie miał wiele miesięcy. Idzie siedzieć po zeznaniach lepszego cwaniaka, byłego pisowca. Śmierdzi z kilometra. Po to Ziobro bierze sądy...?".

Tomasz Lis, redaktor naczelny "Newsweeka", komentuje zaś tak: "Gawłowski będzie siedział, posadzić mogą i innych. Jeśli ktoś się zastanawiał, po co przejmują prokuraturę i sądy, to już wie. Po to".

(as)

Fot. Ryszard Pakieser

Komentarze

nietykalni
U "Sowy" PO wyznaczyło standardy dla Polski: można kraść, oszukiwać bo... "Polska to państwo teoretyczne" czyli państwo bezprawia, ..."ch*, d* i kamieni kupa". Tak się Schetynie i Gawłowskiemu wydawało. Moralne dno-standardy złodzieja.
2018-04-17 12:33:04
mgr ZOCHA
Ojj...dawno dawno temu, na zdjeciach Kuriera... Nie ogladalo sie: az Tak Bardzo "Usmiechnietego i Zadowolonego"... Oskarzonego ? A Oryginalnie to Smieje sie ten... Kto Smieje sie ostatni !!
2018-04-16 22:19:44
Panie Lisku..."juz Nie chytrusku"
Dlatego az tak Protestujecie... bo Znajomi ze "Starej Kasty" sa juz Wam s-PO-d nosa Usuwani i nie macie juz "duzych szans" na Wyroki... o Umozeniu czy ewenyualnie w Zawieszeniu... PO znajomosci ! Czyli wreszcie i nareszcie - nastepuje STOP !!
2018-04-16 22:02:35
Marek
Gawłowski był twardzielem, bo myślał że kolega Tuska , obrońca rodziny Giertych i jego wtyki go obronią . Nie udało się . Teraz panika w PO , wiedzą że jak Gawłowski , zacznie sypać to PO znika z życia publicznego . Stara gwardia ma dużo za uszami , dopóki jeden drugiego krył było dobrze ale układ się rozpada . Dlatego taka panika .
2018-04-16 21:52:46
wiking
Dzienikarzyny za Gawłowskim obstają,Kopaczka lamentuje,PO trzęsie portkami....bo kolejka długa do celi+
2018-04-16 21:13:22
inż, SOCHA
PANIE LIS PAN JEST PRAWIE DZIWOLĄGIEM JEŚLI SAD MA MATERIAŁ ,TO PANA ZAMYKA I PROWADZI DOCHODZENIE I USTALA WYROK I CO PAN PISZE ZE CO SĄD TO NP BRUDZIŃSKIEGO. PANIE LIS POWAGA SĄD MA MATERIAŁ WNIESIONY PRZEZ PROKURATURĘ MOCNY I PANA GAWŁOWSKIEGO ZAMKNIE A PAN NIECH NIE MĄCI LUDZIOM W GŁOWIE DOBRA I TYLE
2018-04-16 18:05:06
kibic
Oj !Gawlasie namaczałeś sobie ,wróble od lat ćwierkały o twoich przekrętach.
2018-04-16 17:59:04
ciuremnik
Posiedzisz Stasiu trochę w pierdlu i przestaniesz być taki hardy. Myślałeś, że świat leży u twych stóp? Poznasz prawdziwe życie, nauczysz się szacunku. Na zdrowie. Tam gdzie jesteś, to są sami "niewinni".
2018-04-16 17:42:43
Panika w PO.
Jak Gawłowski pęknie i zacznie sypać swoich , a on wie bardzo dużo , to Platforma znika z polskiej polityki.
2018-04-16 17:08:46
RT
Odezwali się sami bezstronni dziennikarze