sobota, 25 listopada 2017.
Strona główna > Świat > Wielkie latawce nad Berlinem

Wielkie latawce nad Berlinem [FILM]

Wielkie latawce nad Berlinem
Data publikacji: 2017-09-17 14:06
Ostatnia aktualizacja: 2017-09-19 11:39
Wywietleń: 939 292659

Wielkie latawce opanowały w ten weekend niebo nad Berlinem. Wszystko to działo się w parku Tempelhof w okolicach lotniska.

Osoby, które wybrały się na to niezwykłe wydarzenie ze Szczecina, nie żałowały wyjazdu. Niebo zaludniło się setkami kolorowych misiów, koni, smoków, pand, kałamarnic i jaszczurek. Wśród nich najmłodsi bez problemu rozpoznawali wiele postaci z dobrze znanych im bajek i filmów animowanych.

Rozmiary wielu z latających eksponatów mogły naprawdę imponować, gdyż największe giganty osiągały 40 metrów długości. Szczęśliwie wiatr dopisał, więc olbrzymie latawce nie miały problemów ze wzbiciem się w przestworza. 

 

Oprócz podniebnych atrakcji odbyły się też koncerty sceniczne, pokazy zespołów sportowych i kulturalnych z dzielnic Neukölln i Tempelhof-Schöneberg. Na miejscu dzieci mogły także samodzielnie sprawdzić swoje umiejętności w budowaniu i puszczaniu latawców.

(k)

Film i fot. Adrian BEDNARSKI

Wielkie latawce nad Berlinem Wielkie latawce nad Berlinem Wielkie latawce nad Berlinem Wielkie latawce nad Berlinem Wielkie latawce nad Berlinem Wielkie latawce nad Berlinem Wielkie latawce nad Berlinem

Komentarze

Dziwne
A Latawce z Broda czy w Chuscie... byly "prze-ladowane" i nie potrafil sie wzniesc... ??
2017-09-17 23:25:45

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu

Filmy

Pomnik Wdzięczności zaczyna znikać
Tłumy na otwarciu nowego Galaxy
Ulica całkiem inna
Poprzedni Następny

Nekrologi