czwartek, 21 września 2017.
Strona główna > Świat > Rosyjskie prowokacje ożywiają NATO

Rosyjskie prowokacje ożywiają NATO [FILM]

Rosyjskie prowokacje ożywiają NATO
Data publikacji: 2017-09-11 16:48
Ostatnia aktualizacja: 2017-09-12 18:17
Wywietleń: 459 291753

Jak długo USA nie będą uwikłane w dużą wojnę, tak długo rosyjskie prowokacje nie przekroczą dotychczasowych wymiarów - powiedział politolog prof. Przemysław Żurawski vel Grajewski.

Dodał, że prowokacje "szczęśliwie powodują pewne ożywienie po stronie natowskiej".

Film: PAP

Komentarze

Prezes i Sekta
Zrozumiałem. Słonie na balkonie. Ten jedyny raz do szafy. Wprowadzają się żyrafy, Na balkonie stoją słonie. I wcinają pelargonie! - Zobacz jaka straszna chmura! - A w budżecie jaka dziura! - kodziarz chodzi ci po plecach! POPiS tańczy! Ale heca!
2017-09-12 15:00:44
Do... moron
Przeciez sami... Nas jako owczesnych Opozycjonistow, tak przeciwko Sobie wowczas i nie tylko "Wyszkoliliscie"... ! To teraz pretensje do "Garba-tego"... co ma proste dzieci !!
2017-09-12 12:52:36
moron
Mając takiego śledczego, psa rusofoba rasy łajka - jak cyferek, żadna V kolumna nam nie grozi. Sam wszystkich wytropisz i wygonisz. Wszędzie wypisujesz ten "ruski mir" m.in w gazecie krakowskiej, łódzkiej, wrocławskiej. PS. Za granicą nie ma polskiej czcionki ?
2017-09-12 07:24:49
Lub inaczej...
Jak dlugo Rosyjskie Prowokacje i Wojskowe "bojowo nastawione" samoloty z PO-wylanczanymi transponderami... (!) faktycznie nie doprowadza jeszcze, do wiekszego "Zaognienia Sytuacji" - chocby i na Baltyku ??
2017-09-12 02:23:31
00490324032-4000-
Ciekawe co na to nasza V ruska kolumna w Polsce, czylii wszelakie skrajne prawactwo od kurwina, po brunatna zaraze a konczac na partii change ktorej lider siedzi w wiezieniu...o obecnym bolszewizmie nie wspominajac ,no ale ktos ich wybral....PASZOL NA RUSKI MIR DO DONBASU TAM WASZE MIEJSCE !!!,PS.JAK TAM OBRONA KIBOLA Z DANII Z DZIARAMI HITLERA? NO POLAK PIERWSZEGO SORTU ;......
2017-09-11 21:59:59
Jarun
I po to matka z ojcem posyłali cię do szkoły, żebyś banały i głupoty gadał? Jak ci nie wstyd ?!
2017-09-11 20:13:26