XII Mistrzostwa Polski ADCC za nami [GALERIA]

Data publikacji: 20 marca 2016 r. 22:21
Ostatnia aktualizacja: 22 marca 2016 r. 16:29
XII Mistrzostwa Polski ADCC za nami

Mistrzostwa Polski ADCC 2016 w Warszawie przeszły do historii. Na najwyższych podiach tradycyjnie stawali także reprezentanci naszego województwa. W zawodach wzięło udział prawie 600 zawodników.

W kategoriach pro: Kamil Wilk nie miał sobie równych w najlżejszych z kategorii -65,9 kg, Mateusz Gamrot zdobył złoty medal w kategorii 76,9 kg, Piotr Bagiński był najlepszy w kategorii -87,9 kg (trener Berserkers Teamu w finale pokonał Piotra Fręchowicza, rozwijającego się w niesamowitym tempie posiadacza purpurowego pasa, którego trójkąty stały się zmorą niejednego utytułowanego zawodnika), Kamil Umiński był pierwszy w kategorii -98,9 kg (w finale pokonał Mariana Kłosowskiego, szczecińskiego berserkera), a Jędrzej Maćkowiak, reprezentujący poznański Ankos był najlepszy w najcięższej z kategorii +98,9 kg. W kategoriach absoluto na najwyższych podiach stawali już tylko zawodnicy z naszego województwa. W małym open zwyciężył Kacper Rot, reprezentant stargardzkiego Valiant Gold Team, a w dużym open równych nie miał sobie Marian Kłosowski ze szczecińskiego Berserkers Team.

Szeroka relacja z Mistrzostw Polski ADCC w Warszawie ukaże się we wtorkowym Kurierze Szczecińskim.