sobota, 18 listopada 2017.
Strona główna > Sport > Wyboista droga berserkerów na FEN

Wyboista droga berserkerów na FEN

Wyboista droga berserkerów na FEN
Data publikacji: 2015-07-30 21:59
Ostatnia aktualizacja: 2015-08-01 11:24
Wywietleń: 645 6777

MMA. Już w piątek w Kołobrzegu odbędzie się gala FEN 8 „Summer Edition”. Początkowo na gali wystąpić miało trzech szczecińskich berserkerów. Było jednak sporo zawirowań związanych z kontuzjami. Na gali nie zobaczymy niestety Wojciecha „Kulkinio” Janusza.

Na swoim facebooku Kulkinio napisał, że po odniesieniu urazu w trybie natychmiastowym rozpoczął próbę dalszych treningów w asyście lekarza i przyjaciół. Na macie i w gabinetach spędził trzy dni licząc na przychylność losu. Niestety - sztab medyczno-szkoleniowy zdecydował, że ewentualna walka wiąże się z dużym ryzykiem utraty zdrowia.

Sporo zawirowań było także wokół walki Macieja Różańskiego (6-0). Na kilka dni przed galą kontuzję odniósł jego rywal Ireneusz Cholewa. Trzeba było w trybie awaryjnym ściągać nowego rywala. Organizacja Fight Exclusive Night poinformowała na swojej stronie, że rywalem szczecińskiego berserkera będzie angielski zawodnik Alex O'Toole, reprezentujący TSG MMA Fight School z Southend-on-Sea. Anglik do tej pory stoczył sześć walk, z czego dwie wygrał, jedną zremisował, a jedną uznano za nierozstrzygniętą. Jego trenerem jest Daniel Burzotta, który prowadzi takich zawodników jak Stav Economou, Walther Gahadza, czy Leszek Krakowski.

Odpukać w niemalowane - w przededniu gali nie ma żadnych zawirowań w związku z walką Mateusza „Chińczyka” Rębeckiego (2-1). Pochodzący z Gryfic grappler zmierzy się z Jackiem Kreftem (5-2), byłym judoką z klubu Mad Dogs Gdynia w kategorii lekkiej do 70 kg. Będzie to jeden z pojedynków otwarcia gali. ©℗

Tekst i fot. Bartosz TURLEJSKI

Na zdjęciu: Maciej Różański bardzo chce walczyć w Kołobrzegu. Okazało się jednak, że Ireneusz Cholewa, z którym miał bić się szczeciński berserker odniósł kontuzję wykluczającą go z udziału w gali. Organizacja FEN poinformowała, że podopieczny Piotra Bagińskiego będzie walczyć z przeciwnikiem z Anglii.

 

Komentarze

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu

Filmy

Pomnik Wdzięczności zaczyna znikać
Tłumy na otwarciu nowego Galaxy
Ulica całkiem inna
Poprzedni Następny

Nekrologi