wtorek, 12 grudnia 2017.
Strona główna > Sport > Tenis. Dwa brązowe medale

Tenis. Dwa brązowe medale

Tenis. Dwa brązowe medale
Data publikacji: 2016-08-24 11:06
Ostatnia aktualizacja: 2016-08-24 16:58
Wywietleń: 703 149551

Antonina Helińska z Promasters Szczecin została dwukrotną brązową medalistką zakończonych w Piotrkowie Trybunalskim tenisowych mistrzostw Polski do lat 10.

Szczecinianka w grze pojedynczej pokonała trzy rywalki, a w półfinale przegrała z Dominiką Podhajecką (Smecz Górzyca). W grze deblowej występowała w parze z Jagną Mańkowską z Leszna i również dotarła do półfinału.

W turnieju wzięła udział też inna zawodniczka Promasters Barbara Straszewska, która wygrała dwa pojedynki, a w ćwierćfinale przegrała z tą samą tenisistką, co Tosia Helińska w półfinale.

Trenerką Tosi Helińskiej jest Marta Marchlik. ©℗ (par)

Komentarze

Adwersarz Ibserwatora 😄
Zauroczenie bądź nie - to pewnie jest i będzie jeszcze długo zagadką. Praca na treningach jest ciężka, i wszystkim chcącym coś osiągnąć warto polecić. Etos pracy to jest cały czas wartość. Praca buduje charakter, hartuje ducha. Jeżeli nie wytrwa i porzuci ciężkie i zniknę treningi to pewnie zrobi to świadomie, wiedząc co to praca. A zdobyte doświadczenie zawsze się przyda. A poznane koleżanki i koledzy to znajomosci na dłużej. Radwańska to wzór, i pewnie jeszcze długo niedościgniony. Warto mieć wzory. A co przyniesie przyszłość - wie tylko Obserwator 😄
2016-08-24 16:37:59
OBSERWATOR
TO tylko chwilowe dziecięce zauroczenie tenisem i realizacja ambicji rodziców.Na pewno za kilka lat rzuci rakiete w kąt. Szkoda kasy. Ale poki co niech gra kiedy te koszty są w miarę niskie. Zawsze coś jej zostanie , nawyki tenisowe zostaja. Ale zasada nie inwestować zbyt dużo. Radwańskiej z niej nie będzie.
2016-08-24 11:34:04

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
Przez granice
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
Uber die grenzen
LESEN SIE MEHR

Filmy

Jarmark Bożonarodzeniowy 2017
Mikołajowa atrakcja od Coca Coli
Międzynarodowa flota przy Wałach
Poprzedni Następny

Nekrologi

kondolencje