niedziela, 22 października 2017.
Strona główna > Sport > Tenis. Dwa brązowe medale

Tenis. Dwa brązowe medale

Tenis. Dwa brązowe medale
Data publikacji: 2016-08-24 11:06
Ostatnia aktualizacja: 2016-08-24 16:58
Wywietleń: 659 149551

Antonina Helińska z Promasters Szczecin została dwukrotną brązową medalistką zakończonych w Piotrkowie Trybunalskim tenisowych mistrzostw Polski do lat 10.

Szczecinianka w grze pojedynczej pokonała trzy rywalki, a w półfinale przegrała z Dominiką Podhajecką (Smecz Górzyca). W grze deblowej występowała w parze z Jagną Mańkowską z Leszna i również dotarła do półfinału.

W turnieju wzięła udział też inna zawodniczka Promasters Barbara Straszewska, która wygrała dwa pojedynki, a w ćwierćfinale przegrała z tą samą tenisistką, co Tosia Helińska w półfinale.

Trenerką Tosi Helińskiej jest Marta Marchlik. ©℗ (par)

Komentarze

Adwersarz Ibserwatora 😄
Zauroczenie bądź nie - to pewnie jest i będzie jeszcze długo zagadką. Praca na treningach jest ciężka, i wszystkim chcącym coś osiągnąć warto polecić. Etos pracy to jest cały czas wartość. Praca buduje charakter, hartuje ducha. Jeżeli nie wytrwa i porzuci ciężkie i zniknę treningi to pewnie zrobi to świadomie, wiedząc co to praca. A zdobyte doświadczenie zawsze się przyda. A poznane koleżanki i koledzy to znajomosci na dłużej. Radwańska to wzór, i pewnie jeszcze długo niedościgniony. Warto mieć wzory. A co przyniesie przyszłość - wie tylko Obserwator 😄
2016-08-24 16:37:59
OBSERWATOR
TO tylko chwilowe dziecięce zauroczenie tenisem i realizacja ambicji rodziców.Na pewno za kilka lat rzuci rakiete w kąt. Szkoda kasy. Ale poki co niech gra kiedy te koszty są w miarę niskie. Zawsze coś jej zostanie , nawyki tenisowe zostaja. Ale zasada nie inwestować zbyt dużo. Radwańskiej z niej nie będzie.
2016-08-24 11:34:04

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu

Filmy

Marsz różowej wstążki 2017
Lekarze wspierali lekarzy
Krokusowa inauguracja w Różance
Poprzedni Następny

Nekrologi