piątek, 20 października 2017.
Strona główna > Sport > Siatkówka. Veljkovic zostaje w Chemiku

Siatkówka. Veljkovic zostaje w Chemiku

Siatkówka. Veljkovic zostaje w Chemiku
Data publikacji: 2017-05-26 09:52
Ostatnia aktualizacja: 2017-05-26 10:03
Wywietleń: 145 259965

Srebrna medalistka olimpijska, brązowa medalistka mistrzostw Europy, reprezentantka Serbii i jedna z najlepszych zawodniczek Chemika Police Stefana Vejković zostaje w Chemiku Police na kolejny sezon. Serbka uważana jest za jedną z najlepszych środkowych w Europie.

Veljkovic występuje w Chemiku od sezonu 2014/15. Zdobyła trzy mistrzostwa Polski i dwa Puchary Polski.

- Często jestem pytana, czy zamierzam zmienić otoczenie. Tak było rok temu, tak jest też w tym roku. Ja mam na te pytania jedną odpowiedź: Jestem tutaj szczęśliwa. Mam dobry zespół, z którym walczymy o złoto w rozgrywkach ligowych i mierzymy się w Lidze Mistrzyń. W Polsce czuję się jak w domu, w zasadzie czasami zapominam, że nie jestem w Serbii. Jedzenie, wygląd miast, mentalność ludzi - to wszystko mi odpowiada. Dlatego zostaję w Chemiku na kolejny sezon - tłumaczy.

Veljkovic to druga zawodniczka, która na pewno zagra w przyszłym sezonie w Chemiku. Wcześniej klub informował o Amerykance Alex Holston.

27-letnia reprezentantka Serbii wybrana została w ubiegłym roku przez kapitułę Kuriera Szczecińskiego plebiscytu na najlepszego sportowca roku na najlepszego sportowca zagranicznego. (par)

Fot. R. Pakieser

Komentarze

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu

Czytaj także

Filmy

Lekarze wspierali lekarzy
Krokusowa inauguracja w Różance
Kobiety protestowały na pl. Solidarności
Poprzedni Następny

Nekrologi