niedziela, 21 stycznia 2018.
Strona główna > Sport > Siatkówka. Promocja na Jasnych Błoniach

Siatkówka. Promocja na Jasnych Błoniach [FILM]

Siatkówka. Promocja na Jasnych Błoniach
Data publikacji: 2017-08-14 14:21
Ostatnia aktualizacja: 2017-08-15 11:49
Wywietleń: 739 288282

PIŁKA o średnicy czterech metrów, która stanęła w poniedziałek na Jasnych Błoniach promuje siatkarskie mistrzostwa Europy.

Jednym z miast gospodarzy będzie Szczecin, a zmagania grupowe w hali Azoty Arena z udziałem reprezentacji Włoch, Niemiec, Czech i Słowacji rozpoczną się 25 sierpnia.

- Cieszymy się, że Szczecin jest gospodarzem tego niezwykłego wydarzenia. Takiej siatkarskiej imprezy jeszcze w naszym mieście nie było - mówi prezydent Szczecina Piotr Krzystek.

 Oficjalne statystyki Polskiego Związku Piłki Siatkowej podają, że na poszczególne dni szczecińskiej części mistrzostw sprzedano już na poszczególne dni od 2400 do 2700 biletów.

Dodatkowa pula 400 biletów jest w dyspozycji Urzędu Miejskiego, a część miejsc w mogącej pomieścić 5 tysięcy kibiców Azoty Arenie trafiła już do sponsorów i zaproszonych gości. Wejściówki są jednak cięgle dostępne za pośrednictwem portalu abilet.pl.

Sprzedawane są na konkretne dni i upoważniają do obejrzenia obu zaplanowanych danego dnia spotkań. Kosztują od 40 do 100 złotych. Największym zainteresowaniem cieszy się na razie inauguracyjny dzień, w którym zmierzą się Niemcy z Włochami i Czesi ze Słowakami.

Promocja mistrzostw Europy prowadzona jest już od kilku tygodni. Szczecin promuje siatkarską imprezę na autobusach komunikacji miejskiej i bilbordach, a PZPS prowadzi kampanie w mediach. Działania te zostały zintensyfikowane po zakończeniu Tall Ships Races 2017.

Na Jasnych Błoniach poza promocyjną piłką już w następny weekend rozstawione zostaną boiska do siatkówki, na których rozgrywany będzie młodzieżowy turniej mini mistrzostwa Europy.

Na pięciu boiskach oprócz rozgrywek turniejowych planowane są także otwarte treningi, którzy poprowadzą byli reprezentanci Polski. ©℗

(woj)

Fot. Robert STACHNIK

Film. Łukasz TYMKO

Komentarze

sprawiedliwy
2 miliony złotych to jest , ale na remont przychodni 300 tys. to niema, taka jest reklama Urzędu Miasta i Prezydenta
2017-08-15 11:33:26

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
-2
na godz. 18:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
Przez granice
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
Uber die grenzen
LESEN SIE MEHR

Filmy

Bicie rekordu w spinningu rowerowym
Światełko do nieba 2018
Wielkie granie na Łasztowni
Poprzedni Następny
W Kurierze Szczecińskim
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do sklepu
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie
Cyfrowy