czwartek, 23 listopada 2017.
Strona główna > Sport > Pogoń - Błękitni 0:1 (1)

Pogoń - Błękitni 0:1 (1)

Pogoń - Błękitni 0:1 (1)
Data publikacji: 2015-07-19 13:58
Wywietleń: 704 4499

PÓŁ doby po oficjalnych meczach Pogoni Szczecin i Błękitnych Stargard, rezerwowi w tych spotkaniach zmierzyli się w towarzyskim spotkaniu na bocznym boisku przy ul. Twardowskiego w Szczecinie. Tradycji stało się dość i znów w towarzyskiej konfrontacji tych dwóch klubów lepsi okazali się Błękitni wygrywając 1:0 (0:0) po golu 41 - letniego Piskorza z rzutu wolnego.

Pogoń grała w składzie: Słowik - Walski, S. Murawski, Chouwer, Kun (46, Kuzko) - Obst, Rudol - Przybecki (46, Adamczuk), Listkowski (46, Maćkowski), Murayama (46, Kowalczyk) - Okuszko.

Portowcy dopiero przed 5 rano przyjechali z Poznania do Szczecina (w niedzielnym sparringu grało sześciu piłkarzy z kadry meczowej), a już o g. 10.30 wybiegli na boisko prowadzeni przez równie niewyspanego trenera Michniewicza.

Mecz mógł się podobać, a dublerzy Błękitnych okazali się dla szczecińskiej młodzieży równorzędnym i wymagającym przeciwnikiem. Jedynego gola w meczu zdobył weteran boisk, który wykorzystał złe ustawienie w bramce Słowika i strzelił w krótki róg bezpośrednio z rzutu wolnego. (p)

Komentarze

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu

Filmy

Pomnik Wdzięczności zaczyna znikać
Tłumy na otwarciu nowego Galaxy
Ulica całkiem inna
Poprzedni Następny