środa, 22 listopada 2017.
Strona główna > Sport > Piłka ręczna. Trzecia wygrana Pogoni

Piłka ręczna. Trzecia wygrana Pogoni

Piłka ręczna. Trzecia wygrana Pogoni
Data publikacji: 2017-10-14 18:20
Wywietleń: 1117 296766

Pogoń Szczecin - KPR Kobierzyce 28:23 (14:12)

Pogoń: Wawrzynkowska, Krupa - Cebula 6, Nosek 6, Zawistowska 5, Bancilon 4, Noga 4, Marcikova 1, Janas 1, Blazević 1. Koprowska, Kochaniak, Gadzina, Senderkiewicz.

Piłkarki ręczne Pogoni odniosły trzecie, a zarazem najbardziej efektowne zwycięstwo w tegorocznych rozgrywkach. Pierwsza połowa początkowo nie przebiegała pod dyktando szczecinianek.

Przyjezdne zaskoczyły Pogoń skuteczna gra i przez kilka minut prowadziły. Efektowne interwencje bramkarki Wawrzynkowskiej, skuteczne kontry Zawistowskiej i dobra dyspozycja rzutowa Nosek pozwoliła gospodyniom przejąć inicjatywę i odskoczyć na kilka bramek.

Przewaga ta stopniała tuż  przed przerwą, ale po zmianie stron KPR przez sześc minut nie zdobył bramki i Pogoń znów odskoczyła na pięć goli. Szczecinianki za sprawa dobrej i skutecznej gry Cebuli i Bancilon nie pozwoliły rywalkom odrobić już strat.

Pięć minut przed końcem meczu Pogoń prowadziła już 27:20 i wydawało sie, że pierwszy raz w sezonie złamie barierę 30 bramek, ale w ostatnim fragmencie gry szczecinianki już tylko raz trafiły do siatki KPR. (woj)

Fot. R. Pakieser

Komentarze

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu

Filmy

Pomnik Wdzięczności zaczyna znikać
Tłumy na otwarciu nowego Galaxy
Ulica całkiem inna
Poprzedni Następny