piątek, 15 grudnia 2017.
Strona główna > Sport > Piłka nożna. Z Lechem bez szans

Piłka nożna. Z Lechem bez szans

Piłka nożna. Z Lechem bez szans
Data publikacji: 2016-04-17 15:59
Ostatnia aktualizacja: 2016-04-17 19:27
Wywietleń: 1068 128599

W meczu na szczycie Makroregionalnej Ligi juniorów młodszych Pogoń Szczecin przegrała z Lechem Poznań aż 2:5 (2:2) i traci do lidera już cztery punkty. Obie bramki dla gospodarzy zdobył Stasiak, który przez trzy lata terminował w zespole Lecha, ale postanowił wrócić do Szczecina.

W zespole Pogoni było więcej byłych graczy Lecha: Andrzejewski i Brzozowski. Ten drugi asystował przy drugiej bramce Stasiaka. Można zatem stwierdzić, że byli lechici okazali się największym zagrożeniem dla obrońców mistrzowskiego tytułu.

Goście wystąpili w bardzo mocnym składzie, z reprezentantami Polski do lat 17: Chodyną, Moderem i Kurminowskim. Ten ostatni grał w meczu Lecha z Pogonią w Centralnej Lidze juniorów starszych i strzelił starszym o dwa lata rywalom aż 5 goli.

Chodyna natomiast, to wychowanek Iny Ińsko, który wsławił się tym, że już w wieku 10 lat przebywał na 10 - dniowych testach w słynnym Milanie. Ostatecznie trafił do Lecha i jest bliski awansu do pierwszej drużyny.

Cała trójka zdecydowanie się wyróżniała w niedzielnym meczu. Moder był autorem najładniejszej bramki, popisał się uderzeniem z rzutu wolnego nie pozostawiając bramkarzowi Pogoni żadnych szans.

Cała trójka, to byli podstawowi gracze juniorów młodszych Lecha już w poprzednim sezonie, kiedy bezapelacyjnie zdobywali tytuł mistrzów Polski. ©℗ (par)

Komentarze

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
Przez granice
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
Uber die grenzen
LESEN SIE MEHR

Filmy

Czego szczecinianie życzą na nowy rok
Jarmark Bożonarodzeniowy 2017
Mikołajowa atrakcja od Coca Coli
Poprzedni Następny

Nekrologi

kondolencje

Hannę Orską