Sobota, 27 kwietnia 2024 r.

Piłka nożna. Szósty gol Grosickiego (FILM)

Data publikacji: 17 stycznia 2016 r. 08:46
Ostatnia aktualizacja: 28 maja 2016 r. 22:39

28 letni wychowanek Pogoni Szczecin świetnie zainaugurował nowy rok kalendarzowy. Tradycyjnie już rozpoczął mecz na ławce rezerwowych drużyny Rennes i tradycyjnie po wejściu na boisko odmienił losy meczu.

Jego drużyna wygrała na wyjeździe z ostatnim zespołem w tabeli Troyes 4:2 (3:2), a reprezentacyjny skrzydłowy pojawił się na boisku na kwadrans przed zakończeniem spotkania. Po pięciu minutach wpisał się na listę strzelców potwierdzając, że znakomicie czuje się w roli dżokera.

To był szósty gol Grosickiego w obecnym sezonie i piąty zdobyty w roli zmiennika. Pozycja żelaznego rezerwowego nie podoba się reprezentantowi Polski, który wciąż rozważa możliwość zmiany klubu jeszcze w zimowym okienku transferowym

Co ciekawe, drużyna Rennes po kwadransie przegrywała już 0:2, ale zdołała jeszcze przed przerwą wyjść na prowadzenie, by za sprawą Grosickiego po zmianie stron udokumentować swoją wyższość.

Zespół Kamila Grosickiego zajmuje wysokie piąte miejsce w tabeli Ligue 1.

Zobacz bramkę Kamila Grosickiego:

W sobotni wieczór zwycięstwo odniosła drużyna innego byłego gracza szczecińskiego klubu, Grzegorza Krychowiaka. Piłkarze Sevill  z reprezentantem Polski w składzie, pokonali u siebie Malagę 2:1. Krychowiak rozegrał cały mecz.