wtorek, 24 października 2017.
Strona główna > Sport > Piłka nożna. Szczecinianie z licencjami UEFA PRO

Piłka nożna. Szczecinianie z licencjami UEFA PRO

Piłka nożna. Szczecinianie z licencjami UEFA PRO
Data publikacji: 2015-07-17 23:13
Wywietleń: 480 4039

W Szkole Trenerów PZPN w Białej Podlaskiej odbyła się Ogólnopolska Konferencja Szkoleniowa dla trenerów z licencją UEFA PRO i UEFA A.

Udział w spotkaniu wzięło czterech przedstawicieli Pogoni Szczecin. Oprócz wykładów i zajęć, szkoleniowcy Pogoni wzięli udział w uroczystości wręczenia certyfikatu UEFA PRO. Odebrali go między innymi trener rezerw Paweł Sikora i dyrektor sportowy Maciej Stolarczyk. Na szkoleniu obecni byli także trenerzy naszej akademii Piotr Łęczyński i Marcin Łazowski.

UEFA PRO to najwyższa licencja trenerska w Europie. Upoważnia do prowadzenia ekip najwyższych klas rozgrywkowych ze wszystkich lig Europy. Droga do zdobycia tych uprawnień jest żmudna i czasochłonna. Aby zacząć kurs należy posiadać już pewne doświadczenie w pracy z zespołami seniorskimi.

Trenerzy Pogoni Szczecin regularnie uczestniczą w szkoleniach i kursokonferencjach, a także zdobywają kolejne szczeble uprawnień trenerskich. W kwietniu w Szczecinie odbyła się jedno ze spotkań kursu Elite Youth, w którym uczestniczył Marcin Łazowski. (p)

Komentarze

alan
Alabama City
2015-07-14 11:57:58

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu

Filmy

Marsz różowej wstążki 2017
Lekarze wspierali lekarzy
Krokusowa inauguracja w Różance
Poprzedni Następny

Nekrologi