czwartek, 23 listopada 2017.
Strona główna > Sport > Piłka nożna. Sacharuk dołączył do Benedyczaka i Żurawskiego

Piłka nożna. Sacharuk dołączył do Benedyczaka i Żurawskiego

Piłka nożna. Sacharuk dołączył do Benedyczaka i Żurawskiego
Data publikacji: 2017-02-02 13:15
Wywietleń: 543 210628

Trener reprezentacji Polski do lat 17 Robert Wójcik na towarzyski turniej w hiszpańskiej La Mandze dodatkowo powołał trzech zawodników. Jednym z nich jest napastnik Pogoni Szczecin, Michał Sacharuk.

Piłkarz ten dołączył do dwójki wcześniej powołanych piłkarzy Pogoni Szczecin: Macieja Żurawskiego i Adriana Benedyczaka. Podczas turnieju Polacy zmierzą się z Czechami (9 lutego), ze Szwedami (11 lutego) i Norwegami (13 lutego).

Tylko dla tego ostatniego to już nie pierwsze powołanie, zdołał przebić się do reprezentacyjnej drużyny podczas sierpniowego turnieju o puchar Syrenki i ugruntował swoją pozycję podczas jesiennego eliminacyjnego turnieju do mistrzostw Europy juniorów młodszych.

Zaskakująca i bardzo pozytywna jest informacja o powołaniu dwóch pozostałych: Żurawskiego i Sacharuka – obaj zostali pozyskani przez Pogoń z Torunia w ubiegłym roku. To pierwsze powołanie dla młodych portowców do tej reprezentacji nie licząc konsultacji. Obaj mają szansę zadebiutować w reprezentacji.

Tym razem w kadrze zabrakło etatowego dotąd kadrowicza - Błażeja Starzyckiego, a także Marcela Stefaniaka, który został pominięty już podczas powołań na turniej eliminacyjny. (par)

Fot. pogonszczecin.pl

Komentarze

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu

Filmy

Pomnik Wdzięczności zaczyna znikać
Tłumy na otwarciu nowego Galaxy
Ulica całkiem inna
Poprzedni Następny