czwartek, 21 września 2017.
Strona główna > Sport > Piłka nożna. Sacharuk dołączył do Benedyczaka i Żurawskiego

Piłka nożna. Sacharuk dołączył do Benedyczaka i Żurawskiego

Piłka nożna. Sacharuk dołączył do Benedyczaka i Żurawskiego
Data publikacji: 2017-02-02 13:15
Wywietleń: 493 210628

Trener reprezentacji Polski do lat 17 Robert Wójcik na towarzyski turniej w hiszpańskiej La Mandze dodatkowo powołał trzech zawodników. Jednym z nich jest napastnik Pogoni Szczecin, Michał Sacharuk.

Piłkarz ten dołączył do dwójki wcześniej powołanych piłkarzy Pogoni Szczecin: Macieja Żurawskiego i Adriana Benedyczaka. Podczas turnieju Polacy zmierzą się z Czechami (9 lutego), ze Szwedami (11 lutego) i Norwegami (13 lutego).

Tylko dla tego ostatniego to już nie pierwsze powołanie, zdołał przebić się do reprezentacyjnej drużyny podczas sierpniowego turnieju o puchar Syrenki i ugruntował swoją pozycję podczas jesiennego eliminacyjnego turnieju do mistrzostw Europy juniorów młodszych.

Zaskakująca i bardzo pozytywna jest informacja o powołaniu dwóch pozostałych: Żurawskiego i Sacharuka – obaj zostali pozyskani przez Pogoń z Torunia w ubiegłym roku. To pierwsze powołanie dla młodych portowców do tej reprezentacji nie licząc konsultacji. Obaj mają szansę zadebiutować w reprezentacji.

Tym razem w kadrze zabrakło etatowego dotąd kadrowicza - Błażeja Starzyckiego, a także Marcela Stefaniaka, który został pominięty już podczas powołań na turniej eliminacyjny. (par)

Fot. pogonszczecin.pl

Komentarze

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu

Filmy

Elektryczny autobus w zajezdni
Wielkie latawce na niebie
Korki na Sczanieckiej
Poprzedni Następny

Nekrologi