piątek, 24 listopada 2017.
Strona główna > Sport > Piłka nożna. Rezerwy Pogoni wygrały w Jarocinie

Piłka nożna. Rezerwy Pogoni wygrały w Jarocinie

Piłka nożna. Rezerwy Pogoni wygrały w Jarocinie
Data publikacji: 2017-03-25 16:51
Ostatnia aktualizacja: 2017-03-25 20:00
Wywietleń: 640 227263

Drużyna rezerw Pogoni Szczecin odniosła pierwsze tegoroczne zwycięstwo w rozgrywkach III ligi. Pokonała w Jarocinie miejscową Jarotę 2:0 (1:0) po golach Bochnaka (6) i Kitano (62).

Dla tego pierwszego było to premierowe trafienie w drużynie rezerw. Przed tygodniem 19-letni junior zdobył gola i zaliczył asystę w spotkaniu drużyny juniorów, w sobotę okazał się równie skuteczny w meczu zespołu rezerw, a jeszcze dwa sezony temu był zaledwie graczem Salosu nie mieszczącym się w składzie drużyny juniorów młodszych Pogoni.

Dla Kitano to drugie trafienie w tym roku i czwarte w III-ligowych rozgrywkach w obecnym sezonie. 20-letni Japończyk już w ubiegłym sezonie był najskuteczniejszym graczem zespołu rezerw, choć grał tylko przez pół sezonu. Na dziś wygląda na to, że zawodnik jest za mocny na III-ligowe rezerwy, ale za słaby na grę w ekstraklasie.

Drużyna rezerw wystąpiła w Jarocinie w bardzo młodym składzie. Średnia wieku nie przekraczała 20 lat, w wyjściowym składzie było czterech juniorów, ośmiu młodzieżowców, a najstarsi w zespole: Matynia, Obst i Kort to zawodnicy z rocznika 1995, brązowi medaliści mistrzostw Polski juniorów sprzed trzech lat. (par)

Fot. R. Pakieser

Komentarze

jarock
Trochę złudny komentarz. Pogoń wzmocniona pięcioma zawodnikami ze składu pierwszej drużyny , Jarota zagrała bez trzech podstawowych piłkarzy .
2017-03-25 19:02:40

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu

Filmy

Pomnik Wdzięczności zaczyna znikać
Tłumy na otwarciu nowego Galaxy
Ulica całkiem inna
Poprzedni Następny