Strona główna > Sport > Piłka nożna. Remis na pożegnanie roku

Piłka nożna. Remis na pożegnanie roku

Data publikacji: 2016-11-14 22:51
Ostatnia aktualizacja: 2016-11-15 14:04
Wywietleń: 531 171800

Piłkarska reprezentacja Polski zremisowała ze Słowenią 1:1 (0:1) w towarzyskim meczu, który odbył się we Wrocławiu. Bramkę dla biało-czerwonych zdobył Łukasz Teodorczyk (79), dla Słowenii Miha Mevlja (24). To był ostatni mecz w roku polskiej reprezentacji.

Polski zespół wystąpił w mocno eksperymentalnym składzie. Z zawodników wyjściowego skłądu od pierwszej minuty grało tylko trzecg: Aerur Jędrzejczyk, Michał Pazdan i Grzegorz Krychowiak. Nic zatem dziwnego, że w grze polskiego zespołu brakowało płynności, gra była chaotyczna i rwana.

Z graczy drugoplanowych najlorzystniejsze wrażenie pozostawił po sobie prawy obrońca Bartosz Bereszyński. Znakomitą forme strzelecką potwierdził natomiast Łukasz Teodorczyk. Wychowanek Pogoni Szczecin Kamil Grosicki wszedł na boisko w drugiej połowie meczu. (par)