poniedziałek, 11 grudnia 2017.
Strona główna > Sport > Piłka nożna. Pogoń zachęca kibiców do sfinansowania projektu

Piłka nożna. Pogoń zachęca kibiców do sfinansowania projektu

Piłka nożna. Pogoń zachęca kibiców do sfinansowania projektu
Data publikacji: 2016-12-09 17:31
Ostatnia aktualizacja: 2016-12-11 10:50
Wywietleń: 1456 182940

Na platformie FANS4CLUB.COM ruszył wyjątkowy projekt. Pogoń chce wspólnie z kibicami sfinansować zmiany w projekcie stadionu, zakładające powstanie czwartej trybuny, tak aby wydatki na nowy projekt nie wpływały na funkcjonowanie klubu.

W połowie listopada w szczecińskim magistracie podpisane zostały trójstronne umowy niezbędne do realizacji budowy nowego stadionu. Wiadomo, że spełniona zostanie wola klubu oraz jego kibiców, a stadion będzie liczył nie trzy, a cztery trybuny. Za projekt czwartej ma zapłacić klub, który chce tego dokonać dzięki hojności swoich kibiców.

Klub akcję „W pogoni za stadionem” kieruje do całego środowiska kibicowskiego – każdy może współfinansować przedsięwzięcie. Jeśli nie uda się zebrać kwoty niezbędnej do sfinansowania zmian w projekcie, ostatniego dnia brakująca część wpłacona zostanie przez klub.

Każdy kibic dołączając do akcji może wybrać nagrody przygotowane na tę okazję. Wśród nich jest imienne krzesełko na nowym stadionie oraz nagrody ze specjalnej kolekcji.

Projekt czwartej trybuny zamyka się w kwocie 1 miliona złotych. Trzeba go zebrać do 17 lutego. (par)

Komentarze

Gyt
Niech finansuje tak jak obiecal Prezesik komuch Mroczek i pseudodyrektorek 100larczyk!!!
2016-12-11 10:27:36
Tenis
Podobno brakuje pieniędzy na halę tenisową. Pomysł już jest fani tenisa do dzieła!
2016-12-10 14:22:58
XXX
a do filharmonii ile osob chodzi ,a ile kosztowala ?...porazka .Wiec stadion tym bardziej potrzebny:)
2016-12-10 00:00:14
zbiórka na bramkarza
Uważam inaczej.UWAGA-zbierajmy nie na trybunę a na kupno bramkarza dla pierwszego zespołu.To już nie są żarty i przestało być śmieszne.Pogoni trzeba pomóc bo najwyraźniej Prezes i zarząd mają klapki na oczach i nie wiedzą o tym,że w zespole brakuje bramkarza.Zróbmy więc zrzutkę i kupmy bramkarza !!!
2016-12-09 21:20:05
JanX
Panie Prezydencie! Koniecznie większy stadion! Szpilki nie ma gdzie wsadzić! Ludzie na stojąco, jeden na drugim. To nie poważne! Tak nie można żyć!
2016-12-09 20:00:41
JanX
Panie Prezydencie! Koniecznie większy stadion! Dziś oglądałem mecz, szpilki nie można włożyć!
2016-12-09 19:56:24
////
Na cały stadion sobie zbierajcie, dlaczego podatnicy maja finansowac obiekt dla prywatnej spółki akcyjnej ?a jak tam pensje pilkarzy? oj to musi kosztowac, a biedny kibic zarabia na produkcji 1500 i z 500 oddaje dla tych "biedakow" z murawy.hahha