środa, 22 listopada 2017.
Strona główna > Sport > Piłka nożna. Pech Murawskiego

Piłka nożna. Pech Murawskiego

Piłka nożna. Pech Murawskiego
Data publikacji: 2015-11-09 07:52
Ostatnia aktualizacja: 2015-11-09 12:56
Wywietleń: 883 36292

Sebastian Murawski nie zagra w towarzyskich meczach reprezentacji młodzieżowej. Młody obrońca portowców doznał urazu stawu skokowego w meczu z Legią Warszawa. Zawodnik Pogoni w czwartek został dodatkowo powołany do reprezentacji.

Pierwsze spotkanie z Norwegią odbędzie się 12 listopada o godzinie 18:00 w Gdyni. Z kolei mecz z Ukraińcami zostanie rozegrany cztery dni później o 18:00 w Krakowie.

21 letni wychowanek może mówić o ogromnym pechu i to nie po raz pierwszy. Już wiosną po rozegraniu dwóch dobrych meczów z Górnikiem Zabrze i Wisłą Kraków nabawił się kontuzji, która wykluczyła go z prestiżowego meczu z Legią w Szczecinie.

Obecnie sytuacja jest jeszcze bardziej znamienna. Przed tygodniem udanie zastąpił w ligowym spotkaniu z Górnikiem Zabrze Jarosława Fojuta. Jego pozycja w drużynie zaczęła rosnąć na tyle, że trener Czesław Michniewicz postanowił zrezygnować z gry klasycznymi skrzydłowymi, by zrobić miejsce w składzie dla 21 – latka.

W czwartek przyszło powołanie do młodzieżowej reprezentacji Polski. Po raz pierwszy w karierze tego młodego piłkarza. Kontuzja już po 20 minutach meczu z Legią sprawiła, że marzenia o debiucie w reprezentacji trzeba będzie odłożyć.

Fot. R. Pakieser

Komentarze

kibic z łuku
Sam sobie wienien, bo faulował i źle spadł
2015-11-09 11:51:58

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu

Filmy

Pomnik Wdzięczności zaczyna znikać
Tłumy na otwarciu nowego Galaxy
Ulica całkiem inna
Poprzedni Następny

Nekrologi