piątek, 20 października 2017.
Strona główna > Sport > Piłka nożna. Nie zagrał w Pogoni, może wystąpi w La Liga

Piłka nożna. Nie zagrał w Pogoni, może wystąpi w La Liga

Piłka nożna. Nie zagrał w Pogoni, może wystąpi w La Liga
Data publikacji: 2017-06-13 13:56
Wywietleń: 287 268906

1,5 roku temu Pogoń Szczecin podpisała kontrakt z 22-letnim wówczas Ismailem Traore. Skrzydłowy Wybrzeża Kości Słoniowej przyjechał na testy do szczecińskiego klubu, ale nikt w Szczecinie nie wiązał z nim określonych nadziei.

Niespodziewanie, dość niepozorny gracz wypadał znakomicie we wszystkich sparingach, pojechał z pierwszym zespołem na zgrupowanie do Turcji, tam też pokazał się z bardzo dobrej strony i Pogoń podpisała z nim umowę.

Nieoczekiwanie niemal w przeddzień zamknięcia zimowego okienka transferowego, Pogoń wycofała się z umowy, ponieważ pojawiły się przeszkody proceduralne i piłkarza z Afryki, który szkolił się w Hiszpanii, nie zobaczyliśmy w barwach szczecińskiego klubu.

Obecnie jest spora szansa na to, że młody skrzydłowy od następnego sezonu zagra w najwyższej klasie rozgrywkowej, ale nie w Polsce, ale w … Hiszpanii. Zawodnik od marca tego roku jest piłkarzem Girony, która uzyskała awans do La Liga.

Droga Traore do występów w lidze hiszpańskiej jest jeszcze daleka. Zawodnik wiosną był piłkarzem zaledwie rezerw tego klubu, ale wypadał w meczach na tyle obiecująco, że w przerwie letniej ma wziąć udział w przygotowaniach pierwszej drużyny do nowego sezonu. (par)

Komentarze

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu

Filmy

Lekarze wspierali lekarzy
Krokusowa inauguracja w Różance
Kobiety protestowały na pl. Solidarności
Poprzedni Następny

Nekrologi