piątek, 15 grudnia 2017.
Strona główna > Sport > Piłka nożna. Nie zagrał w Pogoni, może wystąpi w La Liga

Piłka nożna. Nie zagrał w Pogoni, może wystąpi w La Liga

Piłka nożna. Nie zagrał w Pogoni, może wystąpi w La Liga
Data publikacji: 2017-06-13 13:56
Wywietleń: 314 268906

1,5 roku temu Pogoń Szczecin podpisała kontrakt z 22-letnim wówczas Ismailem Traore. Skrzydłowy Wybrzeża Kości Słoniowej przyjechał na testy do szczecińskiego klubu, ale nikt w Szczecinie nie wiązał z nim określonych nadziei.

Niespodziewanie, dość niepozorny gracz wypadał znakomicie we wszystkich sparingach, pojechał z pierwszym zespołem na zgrupowanie do Turcji, tam też pokazał się z bardzo dobrej strony i Pogoń podpisała z nim umowę.

Nieoczekiwanie niemal w przeddzień zamknięcia zimowego okienka transferowego, Pogoń wycofała się z umowy, ponieważ pojawiły się przeszkody proceduralne i piłkarza z Afryki, który szkolił się w Hiszpanii, nie zobaczyliśmy w barwach szczecińskiego klubu.

Obecnie jest spora szansa na to, że młody skrzydłowy od następnego sezonu zagra w najwyższej klasie rozgrywkowej, ale nie w Polsce, ale w … Hiszpanii. Zawodnik od marca tego roku jest piłkarzem Girony, która uzyskała awans do La Liga.

Droga Traore do występów w lidze hiszpańskiej jest jeszcze daleka. Zawodnik wiosną był piłkarzem zaledwie rezerw tego klubu, ale wypadał w meczach na tyle obiecująco, że w przerwie letniej ma wziąć udział w przygotowaniach pierwszej drużyny do nowego sezonu. (par)

Komentarze

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
Przez granice
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
Uber die grenzen
LESEN SIE MEHR

Filmy

Czego szczecinianie życzą na nowy rok
Jarmark Bożonarodzeniowy 2017
Mikołajowa atrakcja od Coca Coli
Poprzedni Następny

Nekrologi

kondolencje

Hannę Orską