poniedziałek, 25 września 2017.
Strona główna > Sport > Piłka nożna Nie będzie rozbioru Błękitnych

Piłka nożna Nie będzie rozbioru Błękitnych

Piłka nożna Nie będzie rozbioru Błękitnych
Data publikacji: 2015-07-17 23:13
Wywietleń: 241 2906

PIŁKARZE II-ligowych Błękitnych Stargard odbyli we wtorek ostatnie zajęcia okresu roztrenowania, a przygotowania do nowego sezonu rozpoczną 3 lipca. Stargardzcy kibice obawiali się, że po rewelacyjnej postawie zespołu w Pucharze Polski, może dojść do rozbioru drużyny, ale na szczęście okazuje się, że obawy były płonne.

Z zespołu odeszło 4 wypożyczonych piłkarzy, którzy powrócili do macierzystych klubgów: Krzysztof Filipowicz (Chemik Police), Oskar Fijałkowski, Andrzej Kotłowski i Kamil Zieliński (wszyscy Pogoń Szczecin). Wypożyczenie z końcem czerwca kończy się też Bartłomiejowi Poczobutowi (Gwardia Koszalin), ale tego stargardzianie chcieliby zatrzymać na dłużej. Ze zdecydowaną większością zawodników, którzy grali w Błękitnych wiosną, podpisano już nowe umowy. Niejasna jest jednak przyszłość Ariela Wawszczyka, którym zainteresowana jest grająca w ekstraklasie Cracovia Kraków.

- Jesteśmy szczególnie zainteresowani pozyskaniem młodzieżowców - powiedział trener Krzysztof Kapuściński - i czekamy, co zaproponuje nam Pogoń Szczecin, z którą bardzo dobrze nam się współpracuje. Prowadzimy też rozmowy z kilkoma piłkarzami z naszego województwa i sąsiednich. Do pierwszej drużyny powinien powrócić Michał Magnuski. Cieszy mnie też, że cały czas w dobrej formie są rutyniarze, jak Marek Ufnal i Robert Gajda., których doświadczenie bardzo się przydaje w newralgicznych momentach. ©℗ (mij)

Piotr Wojtasiak (w błękitnej koszulce) podpisał kontrakt na nowy sezon

Fot. Robert STACHNIK

Komentarze

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu

Filmy

Elektryczny autobus w zajezdni
Wielkie latawce na niebie
Korki na Sczanieckiej
Poprzedni Następny

Nekrologi