wtorek, 21 listopada 2017.
Strona główna > Sport > Piłka nożna Nie będzie rozbioru Błękitnych

Piłka nożna Nie będzie rozbioru Błękitnych

Piłka nożna Nie będzie rozbioru Błękitnych
Data publikacji: 2015-07-17 23:13
Wywietleń: 257 2906

PIŁKARZE II-ligowych Błękitnych Stargard odbyli we wtorek ostatnie zajęcia okresu roztrenowania, a przygotowania do nowego sezonu rozpoczną 3 lipca. Stargardzcy kibice obawiali się, że po rewelacyjnej postawie zespołu w Pucharze Polski, może dojść do rozbioru drużyny, ale na szczęście okazuje się, że obawy były płonne.

Z zespołu odeszło 4 wypożyczonych piłkarzy, którzy powrócili do macierzystych klubgów: Krzysztof Filipowicz (Chemik Police), Oskar Fijałkowski, Andrzej Kotłowski i Kamil Zieliński (wszyscy Pogoń Szczecin). Wypożyczenie z końcem czerwca kończy się też Bartłomiejowi Poczobutowi (Gwardia Koszalin), ale tego stargardzianie chcieliby zatrzymać na dłużej. Ze zdecydowaną większością zawodników, którzy grali w Błękitnych wiosną, podpisano już nowe umowy. Niejasna jest jednak przyszłość Ariela Wawszczyka, którym zainteresowana jest grająca w ekstraklasie Cracovia Kraków.

- Jesteśmy szczególnie zainteresowani pozyskaniem młodzieżowców - powiedział trener Krzysztof Kapuściński - i czekamy, co zaproponuje nam Pogoń Szczecin, z którą bardzo dobrze nam się współpracuje. Prowadzimy też rozmowy z kilkoma piłkarzami z naszego województwa i sąsiednich. Do pierwszej drużyny powinien powrócić Michał Magnuski. Cieszy mnie też, że cały czas w dobrej formie są rutyniarze, jak Marek Ufnal i Robert Gajda., których doświadczenie bardzo się przydaje w newralgicznych momentach. ©℗ (mij)

Piotr Wojtasiak (w błękitnej koszulce) podpisał kontrakt na nowy sezon

Fot. Robert STACHNIK

Komentarze

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu

Filmy

Pomnik Wdzięczności zaczyna znikać
Tłumy na otwarciu nowego Galaxy
Ulica całkiem inna
Poprzedni Następny

Nekrologi