wtorek, 21 listopada 2017.
Strona główna > Sport > Piłka nożna. Mało reprezentantów z Pogoni

Piłka nożna. Mało reprezentantów z Pogoni

Piłka nożna. Mało reprezentantów z Pogoni
Data publikacji: 2015-11-04 09:20
Ostatnia aktualizacja: 2015-11-04 09:20
Wywietleń: 822 35284

Trenerzy młodzieżowych reprezentacji rozesłali powołania do sześciu roczników. Wśród powołanych jest tylko czterech piłkarzy Pogoni Szczecin: Dawid Kort (wypożyczony obecnie do Bytovii, reprezentacja do lat 20), Marcin Listkowski (reprezentacja do lat 19), Damian Pawłowski (reprezentacja do lat 17, turniej z udziałem tej drużyny już się zakończył) i Błażej Starzycki (reprezentacja do lat 16, mecze sparringowe z Serbią też już się odbyły).

W poprzednim sezonie tych powołań było zdecydowanie więcej. Złożyło się na to wiele czynników. Przede wszystkim kontuzjowani są dwaj młodzieżowi reprezentanci Polski: Sebastian Rudol i Hubert Matynia.

Z reprezentacji rocznika 1997 wypadł Michał Walski. To efekt pomijania tego piłkarza przy ustalaniu składu na ligowe mecze przez Czesława Michniewicza. W drużynie do lat 19 w większości grają piłkarze, którzy w miarę regularnie występują na boiskach ekstraklasy, lub I ligi. Jeszcze 1,5 roku temu w kadrze z rocznika 1997 było trzech piłkarzy Pogoni: Marcin Gałkowski, Paweł Marczuk i Michał Walski. Dziś nie ma żadnego z nich. ©℗ (p)

Całą analizę czytaj w czwartkowym wydaniu Kuriera Szczecińskiego, lub w e - wydaniu.

Fot. R. Pakieser

Komentarze

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu

Filmy

Pomnik Wdzięczności zaczyna znikać
Tłumy na otwarciu nowego Galaxy
Ulica całkiem inna
Poprzedni Następny

Nekrologi