niedziela, 17 grudnia 2017.
Strona główna > Sport > Piłka nożna. Kto trenerem Pogoni?

Piłka nożna. Kto trenerem Pogoni?

Piłka nożna. Kto trenerem Pogoni?
Data publikacji: 2016-05-23 17:24
Ostatnia aktualizacja: 2016-05-23 17:28
Wywietleń: 1158 135082

Piłkarze grającej w ekstraklasie Pogoni Szczecin od tygodnia przebywają na zasłużonych urlopach i treningi wznowią 13 czerwca.

Sporo pracy mają natomiast działacze, którzy pracują nad kompletowaniem składu na nowy sezon. Kibiców najbardziej interesuje, kto zastąpi trenera Czesława Michniewicza i jakie będą transferowe roszady wśród zawodników. Wiadomość w sprawie nowego szkoleniowca portowców zostanie oficjalnie ogłoszona przez klub we wtorek o godz. 13.

Jeśli chodzi o sprawy transferowe, to wiadomo na razie niewiele, m.in. to, że Pogoń nie przedłużyła umowy ze skrzydłowym Miłoszem Przybeckim. Do Szczecina trafi natomiast defensywny pomocnik bydgoskiego Zawiszy - Kamil Drygas. Tylko te dwie informacje zostały oficjalnie podane przez Pogoń.

Być może do Pogoni powróci któryś z jej zawodników przebywających na wypożyczeniach w innych klubach: Karol Danielak (Zawisza Bydgoszcz - ostatnio nie grał z powodu kontuzji), Jakub Okuszko (Błękitni Stargard - zaczął strzelać bramki po długiej kontuzji), czy Filip Kozłowski (Rozwój Katowice).

Władze Pogoni podpisały w poniedziałek umowę o współpracy z V-ligową Stalą Szczecin. W ramach umowy kluby będą współpracowały w szkoleniu młodzieży w regionie. Trenerzy Stali będą mogli m.in. odbywać staże zarówno w pierwszej drużynie, jak i w klubowej akademii portowców, a także wymieniać doświadczenia ze szkoleniowcami Pogoni. W efekcie współpracy na Twardowskiego powinien przejść czołowy junior Stali - Mikołaj Karbowiak, który ostatnio regularnie występuje już w V-ligowym zespole seniorów. ©℗

(mij)

 

Na zdjęciu: Trener Czesław Michniewicz po zakończeniu pracy w Pogoni zamierza być telewizyjnym komentatorem mistrzostw Europy we Francji.

Fot. Ryszard PAKIESER

 

Komentarze

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
Przez granice
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
Uber die grenzen
LESEN SIE MEHR

Filmy

Czego szczecinianie życzą na nowy rok
Jarmark Bożonarodzeniowy 2017
Mikołajowa atrakcja od Coca Coli
Poprzedni Następny

Nekrologi

kondolencje

Hannę Orską