piątek, 20 października 2017.
Strona główna > Sport > Piłka nożna. Kto trenerem Pogoni?

Piłka nożna. Kto trenerem Pogoni?

Piłka nożna. Kto trenerem Pogoni?
Data publikacji: 2016-05-23 17:24
Ostatnia aktualizacja: 2016-05-23 17:28
Wywietleń: 1108 135082

Piłkarze grającej w ekstraklasie Pogoni Szczecin od tygodnia przebywają na zasłużonych urlopach i treningi wznowią 13 czerwca.

Sporo pracy mają natomiast działacze, którzy pracują nad kompletowaniem składu na nowy sezon. Kibiców najbardziej interesuje, kto zastąpi trenera Czesława Michniewicza i jakie będą transferowe roszady wśród zawodników. Wiadomość w sprawie nowego szkoleniowca portowców zostanie oficjalnie ogłoszona przez klub we wtorek o godz. 13.

Jeśli chodzi o sprawy transferowe, to wiadomo na razie niewiele, m.in. to, że Pogoń nie przedłużyła umowy ze skrzydłowym Miłoszem Przybeckim. Do Szczecina trafi natomiast defensywny pomocnik bydgoskiego Zawiszy - Kamil Drygas. Tylko te dwie informacje zostały oficjalnie podane przez Pogoń.

Być może do Pogoni powróci któryś z jej zawodników przebywających na wypożyczeniach w innych klubach: Karol Danielak (Zawisza Bydgoszcz - ostatnio nie grał z powodu kontuzji), Jakub Okuszko (Błękitni Stargard - zaczął strzelać bramki po długiej kontuzji), czy Filip Kozłowski (Rozwój Katowice).

Władze Pogoni podpisały w poniedziałek umowę o współpracy z V-ligową Stalą Szczecin. W ramach umowy kluby będą współpracowały w szkoleniu młodzieży w regionie. Trenerzy Stali będą mogli m.in. odbywać staże zarówno w pierwszej drużynie, jak i w klubowej akademii portowców, a także wymieniać doświadczenia ze szkoleniowcami Pogoni. W efekcie współpracy na Twardowskiego powinien przejść czołowy junior Stali - Mikołaj Karbowiak, który ostatnio regularnie występuje już w V-ligowym zespole seniorów. ©℗

(mij)

 

Na zdjęciu: Trener Czesław Michniewicz po zakończeniu pracy w Pogoni zamierza być telewizyjnym komentatorem mistrzostw Europy we Francji.

Fot. Ryszard PAKIESER

 

Komentarze

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu

Filmy

Lekarze wspierali lekarzy
Krokusowa inauguracja w Różance
Kobiety protestowały na pl. Solidarności
Poprzedni Następny

Nekrologi