poniedziałek, 20 listopada 2017.
Strona główna > Sport > Piłka nożna. Klęska w Poznaniu, wygrane w Bydgoszczy

Piłka nożna. Klęska w Poznaniu, wygrane w Bydgoszczy

Piłka nożna. Klęska w Poznaniu, wygrane w Bydgoszczy
Data publikacji: 2017-09-02 15:14
Ostatnia aktualizacja: 2017-09-02 18:03
Wywietleń: 1202 290713

Juniorzy młodsi AP Pogoni Szczecin odnieśli pierwsze w nowym sezonie zwycięstwo w Centralnej Lidze Juniorów młodszych. Młodzi portowcy z rocznika 2002 po dwóch remisach tym razem pokonali na wyjeździe CWZS Bydgoszcz 2:0 (2:0) po golach Michalaka i Rybickiego.

To dwaj kluczowi piłkarze w drużynie trenera Zygonia, w wyjściowym składzie zagrali dopiero po raz pierwszy i szybko się okazało, jak ważnymi są piłkarzami w swoim zespole.

- Obaj zdobyli bramki, ale po zespołowej akcji – ocenia trener Zygoń. - Graliśmy wysokim pressingiem, szybko odbieraliśmy piłkę rywalom, a Michalak i Rybicki tylko wykańczali akcje.

Nie powiodło się trampkarzom Pogoni rywalizującym w Makroregionalnej Lidze Trampkarzy. Zawodnicy z rocznika 2003 zmierzyli się w wyjazdowym spotkaniu z Lechem Poznań i doznali dość bolesnej porażki 0:4 (0:1).

- Nie ma się co usprawiedliwiać – powiedział trener Łęczyński. - Rywal prezentował się lepiej, mieli lepiej poukładana grę, szybciej się organizowali na boisku i zasłużenie wygrali. Musimy z tej porażki wyciągnąć wnioski.

Świetnie spisali się w rozgrywkach trampkarzy młodzi piłkarze FASE Szczecin, którzy pokonali w wyjazdowym meczu CWZS Bydgoszcz 4:1 i są jedna z dwóch prócz Lecha Poznań drużyn z kompletem trzech wygranych w grupie. ©℗ (par)

Fot. R. Pakieser

Komentarze

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu

Filmy

Pomnik Wdzięczności zaczyna znikać
Tłumy na otwarciu nowego Galaxy
Ulica całkiem inna
Poprzedni Następny

Nekrologi