Piłka nożna. Horror na Bandurskiego
Data publikacji: 2017-06-25 20:45
Ostatnia aktualizacja: 2017-06-25 21:35
Wywietleń: 1055 272331

W rewanżowym barażowym meczu o awans do Centralnej Ligi Juniorów Starszych szczecińska Stal przegrała z Odrą, ale bardzo długo była bliska wywalczenia awansu...

STAL Szczecin - ODRA Opole 1:2 (1:0); 1:0 Pietruszka (6 samobójcza), 1:1 Gracz (76), 1:2 Sypek (84 karny).

STAL: Stanowski - Cydzik, Wis (83 Woźniak), Żurawik, Wójtowicz, Malczewski, Wiśniewski, Pyś, Kowalski (71 Jęśko), Dzięgielewski (55 Dochniak), Krasiński

W pierwszym barażowym meczu w Opolu szczecinianie przegrali 0:2, ale w rewanżu szybko zmniejszyli straty, obejmując prowadzenie już w 6 minucie po strzale samobójczym. Już do przerwy byli bliscy wyzerowania bilansu, ale gościom pomógł słupek. Najlepsza szansa na odrobienie strat była w 67 minucie, gdy po zagraniu ręką opolanina w polu karnym, sędzia podyktował jedenastkę. Niestety, strzał Kowalskiego bramkarz Odry sparował na słupek.

- Strzał był mocny, ale mimo to udało mi się odbić piłkę - mówił po meczu opolski golkiper.

Szczecinianie nie załamali się niewykorzystanym karnym i nadal atakowali, a ich szanse zwiększyła druga żółta kartka i w konsekwencji wykluczenie Maraszka. Dwukrotnie bliski zdobycia drugiego gola na wagą dogrywki był Krasiński.

Niestety, gdy Odra grała zaledwie w dziewiątkę (po żółtej kartce i chwilowym wykluczeniu za grą na czas opolanina), po fatalnym błędzie w ekipie Stali, goście za sprawą Gracza wyrównali, a ten gol praktycznie przesądził o ich awansie. Jego przypieczętowaniem był celny strzał Sypka z rzutu karnego. Ostatnim akordem szczecinian był trzeci niedzielny słupek... ©℗

Piłka nożna. Horror na Bandurskiego Piłka nożna. Horror na Bandurskiego Piłka nożna. Horror na Bandurskiego Piłka nożna. Horror na Bandurskiego Piłka nożna. Horror na Bandurskiego Piłka nożna. Horror na Bandurskiego Piłka nożna. Horror na Bandurskiego Piłka nożna. Horror na Bandurskiego Piłka nożna. Horror na Bandurskiego Piłka nożna. Horror na Bandurskiego Piłka nożna. Horror na Bandurskiego Piłka nożna. Horror na Bandurskiego Piłka nożna. Horror na Bandurskiego