poniedziałek, 20 listopada 2017.
Strona główna > Sport > Piłka nożna. Grosicki przedłużył kontrakt z Rennes

Piłka nożna. Grosicki przedłużył kontrakt z Rennes

Piłka nożna. Grosicki przedłużył kontrakt z Rennes
Data publikacji: 2016-03-11 21:05
Ostatnia aktualizacja: 2016-03-12 07:05
Wywietleń: 821 123218

28 - letni wychowanek Pogoni Szczecin Kamil Grosicki przedłużył kontrakt z francuskim Renne do 2020 roku.

Reprezentacyhny skrzydłowy zimą tego roku chciał zmienić klub. Związał się nawet na krótko ze znaną niemiecką agencją menadżerską, która miała polskiemu piłkarzowi znaleźć klub, w którym mógłby regularnie grać i rozwijać się.

Grosicki miał atrakcyjną ofertę z angielskiej Aston Villi, ale nie zaryzykował wyjazdu na Wyspy Brytyjskie zaledwie na niespełna cztery miesiące przed finałowym turniejem mistrzostw Europy.

Piłkarza chciała wykupić również Legia Warszawa i oferowała za reprezentacyjnego skrzydłowego 1,5 mln euro. Francuzi nie dość, że nie przyjęli tej oferty, to postanowili przedłużyć z piłkarzem umowę i zaproponowali wyższy kontrakt. Pokazali tym samym, że Grosicki jest dla nich ważnym ogniwem i zamierzają wiązać z nim nadzieje na przyszłość.

Grosicki jest najskuteczniejszym piłkarzem Rennes w obecnym sezonie. Zdobył 8 goli, aż 6 w roli rezerwowego. Jego zespół zajmuje obecnie 5 miejsce. W niedzielę o g. 21 w szlagierowym meczu podejmuje na swoim boisku zajmujący 3 lokatę Olimpique Lyon. ©℗ (par)

Fot. R. Pakieser

Komentarze

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu

Filmy

Pomnik Wdzięczności zaczyna znikać
Tłumy na otwarciu nowego Galaxy
Ulica całkiem inna
Poprzedni Następny

Nekrologi