poniedziałek, 20 listopada 2017.
Strona główna > Sport > Piłka nożna. Czerwiński wraca do gry

Piłka nożna. Czerwiński wraca do gry

Piłka nożna. Czerwiński wraca do gry
Data publikacji: 2016-04-13 16:42
Ostatnia aktualizacja: 2016-04-13 16:42
Wywietleń: 1352 128028

Wszystko wskazuje na to, że w piątkowym meczu Pogoni Szczecin z Ruchem Chorzów od początku zagra kontuzjowany w ostatnim czasie Jakub Czerwiński.

25-letni defensor doznał urazu podczas spotkania z Cracovią przed blisko czterema tygodniami. Pierwsza diagnoza była taka, że piłkarz nie zagra już do końca sezonu. Po bardziej szczegółowych badaniach okazało się, że uraz nie jest tak groźny, jak przypuszczano i piłkarz jeszcze w obecnym sezonie wróci na boisko.

Czerwiński rozpoczął indywidualne treningi na początku poprzedniego tygodnia. W tym tygodniu trenuje już z drużyną, a w środowym treningu taktycznym wystawiany był do drużyny mającej rozpocząć mecz z Ruchem w wyjściowym składzie.

Spowoduje to kilka przetasować w składzie. Na prawą obroną wróci Sebastian Rudol, a Adam Frączczak rozpocznie mecz na prawym skrzydle. Dla Marcina Listkowskiego tym razem jest przewidziana rola rezerwowego.

Trener Michniewicz ma praktycznie dylemat z jedną pozycją. Wciąż nie wiadomo, czy w wyjściowym składzie na środku ataku zagra Vladimir Dwaliszwili, czy Łukasz Zwoliński. Tym razem nieco większe szanse na to ma Gruzin.

Obaj napastnicy w tym roku nie strzelili jeszcze gola, ale mają w dorobku po trzy asysty. ©℗ (par)

Fot. R. Pakieser

Komentarze

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu

Filmy

Pomnik Wdzięczności zaczyna znikać
Tłumy na otwarciu nowego Galaxy
Ulica całkiem inna
Poprzedni Następny

Nekrologi