czwartek, 23 listopada 2017.
Strona główna > Sport > Piłka nożna. Akahoshi znów jest kontuzjowany

Piłka nożna. Akahoshi znów jest kontuzjowany

Piłka nożna. Akahoshi znów jest kontuzjowany
Data publikacji: 2016-07-29 10:25
Ostatnia aktualizacja: 2016-07-29 14:33
Wywietleń: 904 146269

Takafumi Akahoshi podczas czwartkowego treningu doznał kontuzji i jego występ w poniedziałkowym meczu ze Śląskiem Wrocław stoi pod dużym znakiem zapytania. Piłkarz w piątek weźmie udział w badaniach USG i wtedy okaże się, czy uraz jest na tyle groźny, że wykluczy 30-letniego Japończyka w poniedziałkowego występu.

Akahoshi nie ma w ostatnim czasie szczęścia. Z powodu kontuzji stracił niemal cały okres przygotowawczy. Musiał nadrabiać zaległości treningowe i wydawało się, że jest bliski odzyskania formy. W ostatnim spotkaniu z Koroną Kielce zagrał już jako zmiennik. Wziął również udział w środowej grze kontrolnej zespołu rezerw - wszystko po to, by szybciej wrócić do maksymalnej sprawności.

Akahoshi nie jest jedynym piłkarzem, który zmaga się z kontuzjami. Wciąż poza treningiem jest nowy zawodnik Pogoni David Niepsuj. 21-letni prawy obrońca jest w trakcie serii zabiegów w Domu Lekarskim i z zapewnień sztabu medycznego wynika, że w ciągu tygodnia powinien wrócić do treningów z drużyną.

Nie oznacza to jednak, że momentalnie będzie brany pod uwagę przy ustalaniu składu na kolejne spotkania. Piłkarz na pewno będzie musiał poświęcić czas na nadrobienie zaległości treningowych.

Do zdrowia wraca też Hubert Matynia. Ten piłkarz również nie będzie brany pod uwagę przy ustalaniu meczowej kadry na poniedziałkowy mecz ze Śląskiem. ©℗ (par)

Fot. R. Pakieser

Komentarze

Bolo48
To bardzo dobra wiadomość. Aka całkowicie zapomniał jak się gra w piłkę, niech siedzi na ławie
2016-07-29 14:23:45

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu

Filmy

Pomnik Wdzięczności zaczyna znikać
Tłumy na otwarciu nowego Galaxy
Ulica całkiem inna
Poprzedni Następny