Piłka nożna. 90 minut Djousse

Data publikacji: 15 maja 2016 r. 21:24
Ostatnia aktualizacja: 15 maja 2016 r. 23:12

Donald Djousse, były napastnik Pogoni Szczecin zagrał pełne 90 minut w ostatnim meczu sezonu ligi portugalskiej, w którym jego drużyna Maritimo Fuchsal przegrała na wyjeździe z Moreirense 1:2.

Drużyna Donalda Djousse zajęła 13 miejsce. Kameruński napastnik trafił do ligi portugalskiej w przerwie zimowej i był to sensacyjny transfer biorąc pod uwagę, że jesienią piłkarz występował w na zapleczu polskiej ekstraklasy – znacznie słabszej od portugalskiej.

Djousse rozegrał 10 spotkań, zdobył jedną bramkę, pod koniec sezonu wywalczył sobie miejsce w wyjściowym składzie i był podstawowym piłkarzem drużyny Maritimo.

Dla Djousse to nie jest koniec sezonu. Czeka go jeszcze finał Pucharu Ligi z ćwierćfinalistą tegorocznej Ligi Mistrzów Benfiką Lizbona. (par)