Czwartek, 02 maja 2024 r.

Koszykówka. Piąta z rzędu wygrana Spójni

Data publikacji: 18 października 2017 r. 20:13
Ostatnia aktualizacja: 18 października 2017 r. 20:13

I liga koszykarzy: Spójnia Stargard - Astoria Bydgoszcz 89:84 (20:18, 23:14, 25:26, 21:26)

Spójnia: Pabian 25, Czujkowski 19, Bręk 15, Fraś 11, Dymała 10, Pytyś 6, Raczyński 3, Koziorowicz

Koszykarze Spójni są już w połowie drogi do wyrównania ubiegłorocznego rekordu 10 zwycięstw z rzędu. W środę stargardzianie wygrali po raz piąty w tym sezonie. Mecz przez trzy kwarty układał się po myśli gospodarzy. Spójnia prowadziła już nawet 16 punktami.

Astoria zerwała się do odrabiania strat w ostatnich minutach. Po długiej przerwie ekipa z Bydgoszczy rzuciła 52 punkty i w decydującej odsłonie traciła już tylko dwa oczka. Spójnia przetrwała napór rywali i dowiozła prowadzenie do końcowej syreny po trafieniach najskuteczniejszego w meczu Pabiana i Frasia. (woj)