Koszykówka. Nowy trener nie pomógł

Data publikacji: 06 lutego 2016 r. 19:16
Ostatnia aktualizacja: 28 maja 2016 r. 22:39

Koszykarze Spójni Stargard ponieśłi szóstą porażkę z rzędu. Tym razem przegrali na własnym parkiecie z AZS Katowice 79:85 (16:16, 17:30, 28:26, 18:13).

To był pierwszy występ Spójni pod wodzą nowego trenera, Krzysztofa Koziorowicza, który na stanowisku zastąpił Wiktora Grudzińskiego. Oficjalnie w sobotnim meczu Koziorowicz był jeszcze jedynie asystentem Grudzińskiego.

O porażce gospodarzy zadecydowała fatalnie zagrana druga kwarta, w której gospodarze stracili aż 30 punktów. Później miejscowi w każdej z kwart niwelowali straty, ale całkowicie już ich odrobić nie umieli.

Na wyróżnienie zasłyżył Pytyś, który do 17 zdobytych punktów dołożył 12 asyst i 2 bloki. Tradycyjnie już najskuteczniejszym graczem był Pacocha, który zaliczył też aż 8 asyst.

Punkty dla Spójni zdobyli: Pacocha - 22, Pytyś - 17, Pieloch - 12, Raczyński - 11, Soczewski - 6, Jankowski - 4, Pabian - 4, Bigus - 3. (par)