Strona główna > Sport > Futsal. Zabrakło 15 sekund

Futsal. Zabrakło 15 sekund

Data publikacji: 2017-01-22 20:58
Ostatnia aktualizacja: 2017-01-22 20:58
Wywietleń: 80 204677

EKSTRAKLASA FUTSALU: POGOŃ ’04 Szczecin – RED DRAGONS Pniewy 2:2 (1:0); 1:0 Jurczak (6), 2:0 Jakubiak (21), 2:1 Skrzypek (21), 2:2 Błaszyk (40).

POGOŃ ’04: Koszmider – Bugański, Jakubiak, Jonczyk, D. Solecki, Gepert, Jurczak, Kubik, Maćkiewicz

Po dobrym i zaciętym meczu szczecińska zero-czwórka musiała zadowolić się remisem, a więc można powiedzieć, że straciła dwa punkty, bo tuż po przerwie wygrywała już 2:0, a jeszcze na 15 sekund przed końcem prowadziła 2:1.

Na ostatnie dwie minuty goście wycofali bramkarza i mogło się to dla nich źle skończyć, bo na 30 sekund przed ostatnim gwizdkiem sędziów, Gepert strzelał praktycznie do pustej bramki, lecz trafił jedynie w słupek.

Po chwili Red Dragons strzałem rozpaczy zdobył wyrównującą bramkę. Radość pniewian była więc spora i trudno się temu dziwić, bo niemal cudem uniknęli porażki.

Obie drużyny prowadziły otwartą, ofensywną grę i stąd było sporo sytuacji podbramkowych. Z powodu kontuzji etatowego szczecińskiego golkipera Lasika, cały mecz bronił Koszmider i spisywał się dobrze, nie ponosząc winy za stracone gole. ©℗ (mij)