sobota, 21 października 2017.
Strona główna > Sport > Drygas może być gotowy na Lecha

Drygas może być gotowy na Lecha

Drygas może być gotowy na Lecha
Data publikacji: 2016-09-06 09:15
Ostatnia aktualizacja: 2016-09-07 11:52
Wywietleń: 1310 152800

Rehabilitacja Kamila Drygasa przebiega lepiej, niż przypuszczano. Piłkarz prawdopodobnie w środę, lub najpóźniej w czwartek dołączy do drużyny przygotowującej się do niedzielnego meczu z Lechem w Poznaniu.

- Nie wiem, czy wydolność piłkarza będzie na takim poziomie, by trener mógł z piłkarza skorzystać już w najbliższym meczu – powiedział lekarz klubowy Bartosz Paprota. - Kontuzja jest już prawie wyleczona.

Kamil Drygas jest bardzo ważnym piłkarzem w drużynie Kazimierza Moskala. Nasz szkoleniowiec na pewno cieszy się, że mecz z Lechem rozegrany zostanie w niedzielę. Będzie trochę więcej czasu na dojście do formy najskuteczniejszego piłkarza w zespole szczecińskim.

- Na dziś nie wiem jeszcze, czy w ogóle będę mógł skorzystać z Kamila – powiedział K. Moskal. - Będziemy się mu przyglądać.

Do zdrowia dochodzą dwaj inni od dłuższego czasu już kontuzjowani piłkarze: David Niepsuj i Takafumi Akahoshi.

- Obaj zdrowieją i wchodzą w coraz mocniejsze obciążenia treningowe – powiedział B. Paprota. - Na mecz z Lechem nie będą jeszcze do dyspozycji trenera, ale Aka od następnego tygodnia powinien już być gotowy. ©℗ (par)

Fot. R. Pakieser

Komentarze

kibic
Czytelnik ... dodałbym tylko,ze połowa tych kontuzji to symulka,bo i tak kasa sie zgadza.
2016-09-07 10:52:07
Czytelnik
Z tych wszystkich opisów klubowych,lekarzy,rehabilitantów można odnieść wrażenie,że Ci piłkarze co tak miesiącami "dochodzą i dochodzą" do zdrowia czy się kurują są rencistami.lub doznali takiego uszczerbku na zdrowiu,że ZUS uznałby ich za inwalidów I grupy.Każda drobna kontuzja lub kopnięcie w kostkę i słyszymy komunikat" piłkarz będzie pauzował 3 tygodnie" Do tego potem drugie tyle lub 3 miesiące będzie dochodził do formy bo każdy z nich przez ten czas zapomina jak się gra w piłkę.To jest czysty kabaret.Mamy XXI w.ludzie latają w kosmos,a medycyna na bardzo wysokim poziomie-a kopanie po kostkach i piszczelach czy naderwanie,zbicie mięśnia urasta do mega medycznego problemu.Gościowi przeszczepili całą twarz,kończyny rąk i wychodzi ze szpitala po 2-3 tygodniach !!!! Panowie nie kompromitujcie się.
2016-09-06 10:11:58

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu

Filmy

Marsz różowej wstążki 2017
Lekarze wspierali lekarzy
Krokusowa inauguracja w Różance
Poprzedni Następny

Nekrologi