sobota, 16 grudnia 2017.
Strona główna > Sport > Drygas może być gotowy na Lecha

Drygas może być gotowy na Lecha

Drygas może być gotowy na Lecha
Data publikacji: 2016-09-06 09:15
Ostatnia aktualizacja: 2016-09-07 11:52
Wywietleń: 1343 152800

Rehabilitacja Kamila Drygasa przebiega lepiej, niż przypuszczano. Piłkarz prawdopodobnie w środę, lub najpóźniej w czwartek dołączy do drużyny przygotowującej się do niedzielnego meczu z Lechem w Poznaniu.

- Nie wiem, czy wydolność piłkarza będzie na takim poziomie, by trener mógł z piłkarza skorzystać już w najbliższym meczu – powiedział lekarz klubowy Bartosz Paprota. - Kontuzja jest już prawie wyleczona.

Kamil Drygas jest bardzo ważnym piłkarzem w drużynie Kazimierza Moskala. Nasz szkoleniowiec na pewno cieszy się, że mecz z Lechem rozegrany zostanie w niedzielę. Będzie trochę więcej czasu na dojście do formy najskuteczniejszego piłkarza w zespole szczecińskim.

- Na dziś nie wiem jeszcze, czy w ogóle będę mógł skorzystać z Kamila – powiedział K. Moskal. - Będziemy się mu przyglądać.

Do zdrowia dochodzą dwaj inni od dłuższego czasu już kontuzjowani piłkarze: David Niepsuj i Takafumi Akahoshi.

- Obaj zdrowieją i wchodzą w coraz mocniejsze obciążenia treningowe – powiedział B. Paprota. - Na mecz z Lechem nie będą jeszcze do dyspozycji trenera, ale Aka od następnego tygodnia powinien już być gotowy. ©℗ (par)

Fot. R. Pakieser

Komentarze

kibic
Czytelnik ... dodałbym tylko,ze połowa tych kontuzji to symulka,bo i tak kasa sie zgadza.
2016-09-07 10:52:07
Czytelnik
Z tych wszystkich opisów klubowych,lekarzy,rehabilitantów można odnieść wrażenie,że Ci piłkarze co tak miesiącami "dochodzą i dochodzą" do zdrowia czy się kurują są rencistami.lub doznali takiego uszczerbku na zdrowiu,że ZUS uznałby ich za inwalidów I grupy.Każda drobna kontuzja lub kopnięcie w kostkę i słyszymy komunikat" piłkarz będzie pauzował 3 tygodnie" Do tego potem drugie tyle lub 3 miesiące będzie dochodził do formy bo każdy z nich przez ten czas zapomina jak się gra w piłkę.To jest czysty kabaret.Mamy XXI w.ludzie latają w kosmos,a medycyna na bardzo wysokim poziomie-a kopanie po kostkach i piszczelach czy naderwanie,zbicie mięśnia urasta do mega medycznego problemu.Gościowi przeszczepili całą twarz,kończyny rąk i wychodzi ze szpitala po 2-3 tygodniach !!!! Panowie nie kompromitujcie się.
2016-09-06 10:11:58

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
Przez granice
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
Uber die grenzen
LESEN SIE MEHR

Filmy

Czego szczecinianie życzą na nowy rok
Jarmark Bożonarodzeniowy 2017
Mikołajowa atrakcja od Coca Coli
Poprzedni Następny

Nekrologi

kondolencje

Hannę Orską