niedziela, 17 grudnia 2017.
Strona główna > Nauka > Popraw maturę z matematyki

Popraw maturę z matematyki

Popraw maturę z matematyki
Data publikacji: 2015-07-16 19:09
Ostatnia aktualizacja: 2015-07-20 21:31
Wywietleń: 1431 4213

Podobnie jak w ubiegłym roku Akademia Morska w Szczecinie przygotowuje bezpłatny kurs przygotowujący do poprawki matury z matematyki. Zajęcia rozpoczynają się 10 sierpnia, w poniedziałek, i potrwają 2 tygodnie.

- Zajęcia odbywać się będą codziennie, od poniedziałku do piątku, w godz. 10.00-12.30, w sumie to ok. 30 godzin lekcyjnych - informuje Bogna Bartkiewicz z AM. - Tegoroczni maturzyści będą mieli jeszcze kilka dni na samodzielne przygotowania do egzaminu poprawkowego.

Lekcje organizowane są w budynku głównym uczelni, przy Wałach Chrobrego 1-2, w sali nr 19 (z holu głównego na prawo). Poprowadzi je doświadczony wykładowca AM. Program zajęć będzie intensywny i dostosowany do zakresu zagadnień maturalnych (poziom podstawowy) i potrzeb kursantów.

Akademia Morska w Szczecinie po raz pierwszy przygotowała kurs dla tych, którzy nie zdali matematyki, w ubiegłym roku. Uczestniczyło w nim ok. 50 osób.

- W większości były to  osoby, którym zabrakło szczęścia i na egzaminie powinęła się noga - wspomina dr hab. Lech Kasyk, wykładowca AM w Szczecinie, matematyk z wieloletnim stażem, który pomoże młodzieży i w tym roku -  Wszyscy byli bardzo pilni. Mieliśmy od nich informacje zwrotne, że poprawili wyniki matury. Czasem wystarczy młodzieży poświęcić po prostu trochę więcej czasu, matematyki nie należy się bać.

(as)

Komentarze

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
Przez granice
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
Uber die grenzen
LESEN SIE MEHR

Filmy

Czego szczecinianie życzą na nowy rok
Jarmark Bożonarodzeniowy 2017
Mikołajowa atrakcja od Coca Coli
Poprzedni Następny

Nekrologi

kondolencje

Hannę Orską