piątek, 15 grudnia 2017.
Strona główna > Nauka > Dni Techniki Pomorza Zachodniego

Dni Techniki Pomorza Zachodniego

Dni Techniki Pomorza Zachodniego
Data publikacji: 2015-11-22 09:39
Ostatnia aktualizacja: 2017-11-23 17:58
Wywietleń: 2410 40210

Na Wydziale Zarządzania i Ekonomiki Usług Uniwersytetu Szczecińskiego przy ul. Cukrowej 8 w poniedziałek 23 listopada rozpoczną się obchody Dni Techniki Pomorza Zachodniego 2015. Ich VI edycja odbywa się pod hasłem „Przyszłość pasażerskiego rynku usług transportowych w województwie zachodniopomorskim". Wystąpienia podczas seminarium naukowo-technicznego będą  poświęcone m.in. kolei metropolitalnej i szczecińskim tramwajom.

Organizatorami wydarzenia, które się rozpocznie o godz.10 w sali Rady Wydziału, są: Federacja Stowarzyszeń Naukowo-Technicznych NOT Rada Regionu Zachodniopomorskiego w Szczecinie, Środkowopomorska Rada NOT w Koszalinie, Stowarzyszenie Inżynierów i Techników Komunikacji Rzeczpospolitej Polskiej Oddział w Szczecinie.

Seminarium „Przyszłość pasażerskiego rynku usług transportowych w województwie zachodniopomorskim" poprzedzi sesja I jubileuszowa. O 30-leciu Uniwersytetu Szczecińskiego powie prof. Edward Włodarczyk, a o 70-leciu NOT dr. inż. Piotr Szymczak - prezes FSNT NOT RR w Szczecinie. O 12 rozpoczną się wystąpienia poświęcone transportowi kolejowemu, tramwajowemu i drogowemu, a także prezentacje producentów taboru pasażerskiego.
Natomiast Zachodniopomorski Klub Miłośników Kolei przy szczecińskim oddziale SITK RP w godz.10-15 będzie pokazywać makiety kolejowe w wielkości TT.

Szczegółowy program VI Dni Techniki Pomorza Zachodniego, którym patronuje „Kurier Szczeciński",  jest  na www.szczecin.enot.pl .

(mag)

Fot. Dariusz GORAJSKI

Dni Techniki Pomorza Zachodniego

Komentarze

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
Przez granice
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
Uber die grenzen
LESEN SIE MEHR

Filmy

Czego szczecinianie życzą na nowy rok
Jarmark Bożonarodzeniowy 2017
Mikołajowa atrakcja od Coca Coli
Poprzedni Następny

Nekrologi

kondolencje

Hannę Orską