poniedziałek, 19 marca 2018.
Strona główna > Kultura > Owacje na stojąco dla „Gliptykosa”

Owacje na stojąco dla „Gliptykosa” [GALERIA]

Owacje na stojąco dla „Gliptykosa”
Data publikacji: 2017-04-23 14:37
Ostatnia aktualizacja: 2017-05-16 12:57
Wywietleń: 414 245850

Sobotnią premierę Grupy Teatralnej „Gliptykos” z Gryfińskiego Domu Kultury publiczność nagrodziła owacjami na stojąco. Tym razem widzowie obejrzeli przedstawienie pt. „Epopeja, czyli same twórcze dni z życia pewnego zespołu rzeźbiarzy słowa”.

Nie lada gratką dla publiczności jest spotkanie z zespołem aktorskim, w skład którego wchodzą pracownicy kultury i oświaty, szefowie gminnych jednostek organizacyjnych, przedstawiciele władz samorządowych, przedsiębiorcy. Na scenie pokazują się w zupełnie innej odsłonie. Tradycyjnie, w przedstawieniu pojawiły się echa poprzednich spektakli a także gryfińskie akcenty. Aktorzy zaprezentowali również swoje umiejętności wokalne i taneczne. Od pięciu lat „Gliptykos” inicjuje i przyłącza się do dobroczynnych akcji, przekazując na ten cel dochód ze sprzedaży biletów-cegiełek.

Tekst i fot. (akme)

 

Owacje na stojąco dla „Gliptykosa” Owacje na stojąco dla „Gliptykosa” Owacje na stojąco dla „Gliptykosa” Owacje na stojąco dla „Gliptykosa” Owacje na stojąco dla „Gliptykosa” Owacje na stojąco dla „Gliptykosa” Owacje na stojąco dla „Gliptykosa” Owacje na stojąco dla „Gliptykosa” Owacje na stojąco dla „Gliptykosa” Owacje na stojąco dla „Gliptykosa” Owacje na stojąco dla „Gliptykosa” Owacje na stojąco dla „Gliptykosa” Owacje na stojąco dla „Gliptykosa” Owacje na stojąco dla „Gliptykosa” Owacje na stojąco dla „Gliptykosa” Owacje na stojąco dla „Gliptykosa” Owacje na stojąco dla „Gliptykosa” Owacje na stojąco dla „Gliptykosa” Owacje na stojąco dla „Gliptykosa” Owacje na stojąco dla „Gliptykosa” Owacje na stojąco dla „Gliptykosa” Owacje na stojąco dla „Gliptykosa”

Komentarze

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
3
na godz. 12:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
Przez granice
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
Uber die grenzen
LESEN SIE MEHR

Filmy

Panie świętowały Dzień Kobiet na sportowo
Protest przeciwko wojnom
Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych
Poprzedni Następny

Nekrologi

kondolencje

W Kurierze Szczecińskim
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do sklepu
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie
Cyfrowy