poniedziałek, 21 sierpnia 2017.
Strona główna > Kultura > Owacje na stojąco dla „Gliptykosa”

Owacje na stojąco dla „Gliptykosa” [GALERIA]

Owacje na stojąco dla „Gliptykosa”
Data publikacji: 2017-04-23 14:37
Ostatnia aktualizacja: 2017-05-16 12:57
Wywietleń: 193 245850

Sobotnią premierę Grupy Teatralnej „Gliptykos” z Gryfińskiego Domu Kultury publiczność nagrodziła owacjami na stojąco. Tym razem widzowie obejrzeli przedstawienie pt. „Epopeja, czyli same twórcze dni z życia pewnego zespołu rzeźbiarzy słowa”.

Nie lada gratką dla publiczności jest spotkanie z zespołem aktorskim, w skład którego wchodzą pracownicy kultury i oświaty, szefowie gminnych jednostek organizacyjnych, przedstawiciele władz samorządowych, przedsiębiorcy. Na scenie pokazują się w zupełnie innej odsłonie. Tradycyjnie, w przedstawieniu pojawiły się echa poprzednich spektakli a także gryfińskie akcenty. Aktorzy zaprezentowali również swoje umiejętności wokalne i taneczne. Od pięciu lat „Gliptykos” inicjuje i przyłącza się do dobroczynnych akcji, przekazując na ten cel dochód ze sprzedaży biletów-cegiełek.

Tekst i fot. (akme)

 

Owacje na stojąco dla „Gliptykosa” Owacje na stojąco dla „Gliptykosa” Owacje na stojąco dla „Gliptykosa” Owacje na stojąco dla „Gliptykosa” Owacje na stojąco dla „Gliptykosa” Owacje na stojąco dla „Gliptykosa” Owacje na stojąco dla „Gliptykosa” Owacje na stojąco dla „Gliptykosa” Owacje na stojąco dla „Gliptykosa” Owacje na stojąco dla „Gliptykosa” Owacje na stojąco dla „Gliptykosa” Owacje na stojąco dla „Gliptykosa” Owacje na stojąco dla „Gliptykosa” Owacje na stojąco dla „Gliptykosa” Owacje na stojąco dla „Gliptykosa” Owacje na stojąco dla „Gliptykosa” Owacje na stojąco dla „Gliptykosa” Owacje na stojąco dla „Gliptykosa” Owacje na stojąco dla „Gliptykosa” Owacje na stojąco dla „Gliptykosa” Owacje na stojąco dla „Gliptykosa” Owacje na stojąco dla „Gliptykosa”

Komentarze

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu

Filmy

Mistrzostwa Europy w siatkówce coraz bliżej
Splash of Colors
Pożegnaliśmy żaglowce
Poprzedni Następny

Nekrologi

Zofia Biedka

kondolencje

Henryk Piłat