piątek, 24 listopada 2017.
Strona główna > Kultura > Owacje dla Pawlika

Owacje dla Pawlika [GALERIA]

Owacje dla Pawlika
Data publikacji: 2016-06-26 22:52
Ostatnia aktualizacja: 2017-05-16 12:58
Wywietleń: 171 141126

Niedzielna publiczność szczecińskiej filharmonii miała znakomitą okazję wysłuchać materiału z nowej płyty Włodka Pawlika - "Włodek Pawlik - 4 Works 4 Orchestra". Krążek ukazał się zaledwie kilka dni temu, a są na nim utwory jazzowo-symfoniczne nagrane z udziałem Myślenickiej Orkiestry Kameralnej "Concertino".

Orkiestra ta uczestniczyła w niedzielnym koncercie, jak też syn pianisty - Łukasz Pawlik (w pierwszej części grał na fortepianie, w drugiej na wiolonczeli) oraz flecistka Natalia Jarząbek.

Artyści otrzymali od widowni zasłużone owacje na stojąco.

(MON)

Fot. Robert STACHNIK

Owacje dla Pawlika Owacje dla Pawlika Owacje dla Pawlika Owacje dla Pawlika Owacje dla Pawlika

Komentarze

R.
@Transmisja z zachodu na wschod Taki koncert to bardziej temat dla TVP Kultura i Programu 2 Polskiego Radia niż dla terenowego oddziału. Ale fakt czy rządzi ta czy inna partia telewizja jest tak samo publiczna i kulturalna. Może gdyby ten koncert był w bardziej dla nich cywilizowanym miejscu - Warszawa, Gdańsk, Katowice - to byłaby transmisja. Szczecin musi jeszcze bardzo się napracować, żeby być w Polsce kojarzony jako miejsce dobrych koncertów. Trochę się to zmienia, ale bardzo wolno. Pewnie dla wielu ludzi w Szczecinie ciekawsze jest coś takiego jak "turniej tenorów w parku, ale, prawda jest taka, że poprzez takie koncerty miasto się nie wypromuje gdyż takich turniejów tenorów jest teraz na pęczki w każdej mieścinie. A koncert Pawlika był transmitowany także w Warszawie, w siedzibie Narodowego Instytutu Audiowizualnego przy Wałbrzyskiej. Ale salka kinowa jest tam malutka, na nieco ponad 100 osób :(
2016-06-27 14:05:31
rob
Genialnie bylo :)
2016-06-27 09:42:41
Transmisja z zachodu na wschod
Ten rewelacyjny koncert byl transmitowany ze Szczecina do wschodniej czesci Polski przez internetowy kanal you tube. To kolejna porazka koncepcji programowych studia terenowego TVP ktore dla "centrali" nie istnieje. Kiedy przyjdzie czas na zmiany w regionie ? Pomorski Exit ?
2016-06-27 09:03:13
:)
Wspaniała muzyka, harmonia, idealne poczucie rytmu, porwał publikę. A tak w ogóle, był ktoś na tym koncercie i napisze, jak było? ;)
2016-06-27 07:58:19

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu

Filmy

Pomnik Wdzięczności zaczyna znikać
Tłumy na otwarciu nowego Galaxy
Ulica całkiem inna
Poprzedni Następny