czwartek, 23 listopada 2017.
Strona główna > Kultura > Noworomantyczny weekend

Noworomantyczny weekend

Noworomantyczny weekend
Data publikacji: 2017-08-24 12:22
Ostatnia aktualizacja: 2017-09-02 18:01
Wywietleń: 1593 289540

Najbliższy weekend będzie nie lada gratką dla miłośników lat 80. "Synths of 80s" to nazwa szczecińskiej imprezy ze świetną muzyką w tle, która odbędzie się już w sobotę o godzinie 21 w klubie K4, przy ulicy Kolumba 4.

"Synths of 80s" to cykliczna impreza organizowana przez fanów muzyki lat 80. Zrzesza ona ludzi w przeróżnym wieku łącząc pokolenia. Niedługo będzie świetować swoje 10 urodziny! Jest to znakomita okazja, żeby na kilka godzin przenieść się w czasie i poczuć klimat, jaki panował na parkietach przeszło 30 lat temu. Sobotni wieczór w K4 gwarantuje niezapomnianą zabawę i "sentymentalną podróż" przy dźwiękach spod znaku: new romantic, new wave, pop, art rock, ebm itp.  Z głośników będzie wydobywać się muzyka takich legend lat 80 jak: Depeche Mode, Ultravox, Talk Talk, OMD, Visage, Madonna, David Bowie, Kate Bush, Bryan Ferry i wiele innych. Ponadto na dużym ekranie wyświetlane będą hity filmowe sprzed trzech ostatnich dekad. Warto dodać, że wydarzenie przyciąga nie tylko szczecinian, ale i melomanów z innych miast Polski, a nawet z Niemiec.

- "Nie gramy tego co inni" - tak reklamowana jest impreza "Synths of 80s". Nie ograniczamy się do prezentowania tylko ogranych popowych hitów z lat 80, puszczanych w innych szczecińskich klubach. Muzyką fascynujemy się, od wielu lat zgłębiając najróżniejsze nurty muzyczne tego wspaniałego dla muzyki okresu. Impreza skupia sympatyków i znawców lat 80-tych w wieku od kilkunastu lat do 50 wzwyż, kolekcjonerów płyt winylowych, fanów kina i muzyki filmowej oraz tych, którzy raz na jakiś czas mają po prostu ochotę wystylizować się na Madonnę czy Davida Bowie - mówią specjalnie dla "Kuriera" organizatorzy wydarzenia.

Imprezę poprowadzi damsko-męski duet djski - Małgorzata Stay oraz Dominik Synther.

(KK)

Komentarze

Ludwika
litości !!!
2017-08-25 08:55:14

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu

Filmy

Pomnik Wdzięczności zaczyna znikać
Tłumy na otwarciu nowego Galaxy
Ulica całkiem inna
Poprzedni Następny