wtorek, 24 października 2017.
Strona główna > Kultura > Muzyczna dla mieszkańców Szczecina

Muzyczna dla mieszkańców Szczecina

Muzyczna dla mieszkańców Szczecina
Data publikacji: 2016-05-24 11:23
Ostatnia aktualizacja: 2017-05-16 12:58
Wywietleń: 1465 135195

W najbliższy poniedziałek (30 maja) w szczecińskiej filharmonii odbędzie się koncert uczniów Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej I st. im. prof. Marka Jasińskiego dla mieszkańców Szczecina. Wstęp na koncert jest bezpłatny - wejściówki można odebrać w placówce przy ul. Bolesława Śmiałego od wtorku (24 maja) od godz. 15 do poniedziałku (30 maja) do godz. 12 (lub do wyczerpania biletów).

Jak mówi Monika Błaszyk z OSM, „Koncert dla Mieszkańców Szczecina" jest corocznym świętem muzyki zarówno dla uczniów szkoły, jak 
i mieszkańców naszego miasta:

- Przygotowania do niego trwają kilka miesięcy - opowiada pracownica szkoły. - Jest to doskonała okazja do zaprezentowania talentów uczniów oraz podsumowania ich rocznej pracy. Wychowankowie szkoły bardzo często uzyskują tytuł laureatów ogólnopolskich i lokalnych konkursów muzycznych, co znacznie podnosi poziom ich występów scenicznych. Program spotkania przewiduje występy solistów, orkiestry oraz zespołów. Na scenie zobaczymy m.in. Orkiestrę Cantabile oraz zespół brazylijskich instrumentów perkusyjnych prowadzony przez Rafała Krzanowskiego.

(MON)

Fot. Robert Stachnik

Muzyczna dla mieszkańców Szczecina

Komentarze

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu

Filmy

Marsz różowej wstążki 2017
Lekarze wspierali lekarzy
Krokusowa inauguracja w Różance
Poprzedni Następny

Nekrologi